17
2020
2020-02-04

Szlifują formę


 Sokołowscy kolarze z grupy młodzieżowej Sokołowskiego Towarzystwa Cyklistów – Ośrodek Sportu i Rekreacji szlifują formę przed sezonem kolarskim. 

Dobra pogoda sprzyja zajęciom, które prowadzone są na sali gimnastycznej, a także w terenie i na szosie. Do sezonu 2020 trener Czesław Ambroziak przygotowuje czternastu zawodników w kategoriach żak pięciu, młodzik pięciu, junior młodszy - dwóch i kobiety open dwie zawodniczki. 
 
Lista zawodniczek i zawodników nie jest zamknięta, wszystkich chętnych z klas V-VI zachęcamy do uprawiania kolarstwa szosowego. O zgłaszanie się na stadion OSiR-u Sokołów Podlaski ul. Lipowa 50 lub bezpośrednio do trenera Ambroziaka albo telefonicznie. W sezonie 2020 planowane są starty w 25 ogólnopolskich międzynarodowych wyścigach kolarskich w całym kraju. Młodzi kolarze będą trenowali na dwóch zgrupowaniach w Serpelicach nad Bugiem. Pierwszy start odbędzie się na początku kwietnia w Grodzisku Mazowieckim. Docelowe zawody do których przygotowują się kolarze i kolarki STC – OSiR to mistrzostwa Polski i mistrzostwa Mazowsza w jeździe na czas i ze startu wspólnego.
 
Juliusz Nowicki
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe