12
2020
2018-04-26

Szkoła Salezjańska w Telewizji


17 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrekcją oraz Panią Elżbietą Paczóską udali się do toruńskiej Telewizji Trwam, w której miał być nadawany program o naszej szkole. Warto przypomnieć, że tydzień wcześniej nasi uczniowie mogli wcielić się w rolę aktorów występując w krótkim filmie o placówce.

Podróż do Torunia była długa. Po dotarciu do gmachu Telewizji przywitaliśmy się z ks. Antonim Balcerzakiem, który jest salezjaninem. Mieliśmy także okazję zobaczyć się z ekipą, która była z nami w czasie dwudniowego nagrywania filmu.

O 18.15 zasiedliśmy w szkolnych ławach. Dla niektórych było to cofnięcie się w czasie i przypomnienie sobie młodzieńczych lat. Rzeczy, które nas nieco przeraziły to kamery, które były wszędzie. Podczas trwania programu zadawano nam pytania odnośnie naszej szkoły, a uczniowie mogli zweryfikować czy przedstawiciele w postaci uczniów, Dyrekcji oraz Pani Eli ją koloryzują czy nie. Telefonów do studia było co nie miara (część uczniów nie mogła się dodzwonić), a Ks. Antoni nie mógł wykorzystać wszystkich pytań, które dla nas przygotował. Po zakończonej emisji był czas na zrobienie zdjęć.

Podsumowując, dla każdego z nas było to coś nowego. Na co dzień nie mamy styczności z kamerami, dlatego podczas nagrania towarzyszył nam delikatny stres. Na szczęście zniknął on tuż po obejrzeniu filmiku, w którym występowaliśmy. Dzięki wizycie w Telewizji mogliśmy zobaczyć, jak wszystko wygląda od tej drugiej strony.

Link do transmisji: https://youtu.be/YrBjd9wcjRY

Paulina Marciszewska  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe