1
2020
2013-10-11

Szkoła rodzenia w SP ZOZ


Sokołowski szpital przygotował specjalną ofertę dla przyszłych rodziców - szkołę rodzenia. Zapisy już trwają, i co ważne, l edycja jest całkowicie bezpłatna.

Podczas zajęć przyszłe mamy dowiedzą się, jak przygotować się do porodu, w jaki sposób dbać o siebie w trakcie połogu oraz jak prawidłowo troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka. 
Zajęcia prowadzone będą przez położną sokołowskiego szpitala. Uczestnicy spotkań doskonale zapoznają się z Oddziałem Noworodkowym dysponującym miejscem hotelowym dla osoby towarzyszącej, Oddziałem Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka wyposażonym w dobry sprzęt i aparaturę medyczną oraz Oddziałem Położniczym, który posiada warunki do porodu w wodzie oraz przy użyciu znieczulenia wziewnego.

Cykl szkolenia obejmie 8 spotkań, a jego koszt wynosić będzie około 250 złotych. Pierwsza edycja jest jednak bezpłatna.
Zapisy trwają codziennie w godzinach 8:00-10:00 pod numerem telefonu (25) 781-73-09. Można również wysłać zgłoszenie w sposób elektroniczny: szkolarodzenia@spzozsokolow.pl lub osobiście w gabinecie położnej środowiskowej w budynku administracji - pokój numer 2.

KAMIL WASZCZUK

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Uczyć rodzić kobiety? Dobre...Ciekawe jak przetrwaliśmy tysiące lat bez tych "szkół"? :D

nieuk
2013-10-18 19:09:08

a to nie powinno byc tak, ze miasto finansuje szkołę rodzenia dla osób zameldowanych w sokołowie. ???? bo mi sie wydaje ze 15 godzin szkoły rodzenia powinno finansowac miasto.poczytajcie dziewczyny zanim zapłacicie:)

malgo
2013-10-17 22:48:59
Strona 1/1


Dane kontaktowe