17
2020
2013-10-04

Szafing w Sokołowie


Młode mamy wraz ze swoimi pociechami w ubiegłą środę pojawiły się w w budynku Urzędu Miasta, w lokalu użyczonym przez Centrum Pomocy Socjalnej.

Tego dnia w godzinach 10:00-14:00 odbył się szafing, czyli klubowa wymiana lub sprzedaż ubranek, butów oraz zabawek. Młode kobiety podczas spotkania rozmawiały o swoich pociechach, wymieniały się doświadczeniami, a ich dzieci w tym czasie bawiły się w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku zabaw. 

Szafing odbył się w Sokołowie po raz pierwszy. Inicjatorką przedsięwzięcia jest Aleksandra Zakrzewska-Murawa. Oprócz tego, że jest to świetna okazja do spędzenia kilku godzin w miłym towarzystwie, warto wziąć udział w szafingu również ze względów oszczędnościowych. Można tam nabyć wiele ubranek i akcesoriów za  symboliczne kwoty.

Klub Mam prowadzi swój profil na Facebooku, znajdziecie na nim informacje między innymi o kolejnych spotkaniach, bo takie z pewnością jeszcze się odbędą. Wystarczy, że wejdziecie na profil: Klub Mam/Sokołów Podlaski, i klikniecie „Lubię to”.

KAMIL WASZCZUK


« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

fajne wydarzenie tylko za mało rozgłośnione. nie każdy ma facebooka zeby przeczytac kiedy następny szafing. pozdrawiam

kamk
2013-10-07 09:21:14
Strona 1/1


Dane kontaktowe