17
2020
2015-11-20

Świętowali piękny jubileusz


Przeżyli razem 50 lat. W ich życiu nie brakowało łez - także tych z radości. 

Pożycie małżeńskie trwające 50 lat to wielki sukces. Nie wszystkim małżeństwom, z różnych względów, udaje się osiągnąć tak piękny wynik. Ale tym, którym się udaje, prezydent RP przyznaje medale za długoletnie pożycie. 
 
W tym roku w samym tylko Sokołowie nazbierało się aż 18 par, które obchodzą złote gody. Zaproszono ich w czwartkowe popołudnie (19 listopada) do sokołowskiego Urzędu Miasta. Tam burmistrz Bogusław Karakula wręczył im medale, a potem zaprosił na tort i przepyszny poczęstunek.
 
Oto odznaczone pary: Teresa i Stanisław Augustyniakowie, Krystyna i Józef Borysiakowie, Maria i Roman Brochoccy, Krystyna i Antoni Gajzler,  Helena i Grzegorz Godlewscy,  Stanisława i Marian Godlewscy,  Danuta i Jerzy Góral,  Ewa i Czesław Jareccy-Sikorscy,  Janina i Stefan Jarosz,  Mirosława i Mirosław Kobylińscy,  Alicja i Zbigniew Kotowscy,  Halina i Jan Kuch,  Marianna i Andrzej Mosiej,  Wiesława i Tadeusz Osipiak,  Danuta i Jacek Pohadajło,  Danuta i Witold Salach,  Jadwiga i Sławomir Wierzbiccy, Bogumiła i Józef Ziółkowscy. 
 
Drogie panie, drodzy panowie, serdecznie wam gratulujemy i życzymy kolejnych lat udanego współżycia.

KW
fot. UM Sokołów

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe