12
2020
2018-02-07

Święto w Klubie Seniora


W dniu 23 stycznia Gminny Ośrodek Kultury w Jabłonnie Lackiej zaprosił Babcie i Dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Wszystkich obecnych powitała dyrektor Barbara Gizińska.

W pierwszej części spotkania Kierownik działu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Siedlcach Pani Maria Sudnik i Pani Jolanta Wojtkowska z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolnego w Sokołowie Podlaskim przedstawiły "Zasady prawidłowego żywienia człowieka". W bardzo interesujący sposób przedstawiono problem nieprawidłowego odżywiania się, jak należy wyeliminować ze swoich jadłospisów te potrawy, które są niezdrowe dla nas i jakie problemy dla naszego zdrowia z tego wynikają.

Na spotkanie przybył również Wójt Gminy Wiesław Michalczuk, który złożył życzenia Babciom i Dziadkom. W części artystycznej wystąpił zespół ludowy "Jabłoniacy", przedstawiając piosenki ludowe ze swojego repertuaru. Za zdrowie wypito lampkę szampana i zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników GOK. W dalszej części omówiono program prac i spotkań w klubie Seniora na I kwartał 2018 roku.

Info: GOK Jabłonna Lacka
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe