11
2020
2011-04-27

Święto Trzeciego Maja w Repkach


Wójt gminy Repki, Gminny Ośrodek Kultury i Gminny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy z Repek zapraszają na obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja.

Uroczystości odbywać się będą pod honorowym patronatem ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego.

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Przykro jest na to wszystko patrzeć i zapytać należy w jakim kierunku te rządy zmierzają?! Popieram przedmówcę i czekam na wynik wyborów!

:)
2011-04-30 19:38:14

Wszyscy widzimy jak rozwija się Polska wieś pod rządami obecnego ministra rolnictwa i rozwoju wsi. W programie TVP 1 "Mam inne zdanie", w którym debatowano o cenach żywności minister wykazał się niewiedzą i - przy okazji - nieznajomością języka polskiego. Według pana ministra VAT na cukier wynosi 5% podczas, gdy faktycznie wynosi 8%, a ceny według pana ministra mają niebawem "spadnąć", aż się na jego polszczyznę wkurzyła aktorka Katarzyna Łaniewska serialowa babcia Józia. W ramach rozwoju oświaty wiejskiej szkołę podstawową w Sawicach firma żony pana ministra za pieniądze europodatników zamieniła na ośrodek-rehabilitacyjno leczniczy. Coś mi się zdaje, że niebawem powinny "spadnąć" notowania pana ministra,chyba,że wcześniej przyjdzie nam wszystkim stąd "spadnąć".

Pewien obywatel
2011-04-27 07:49:22
Strona 1/1


Dane kontaktowe