2
2020
2018-03-13

Święto Pań w Kinie "Sokół"


W sobotę 10 marca ponad 300 uśmiechniętych pań przybyło do Sokołowskiego Ośrodka Kultury, aby uczestniczyć w jednym z najpopularniejszych maratonów filmowych – „Kino w Szpilkach”. Była to już trzecia edycja tego wydarzenia.

Maraton filmowy organizowany specjalnie dla kobiet, z roku na rok cieszy się co raz większym powodzeniem. Jest to doskonały sposób, żeby panie mogły spędzić miło czas z mamą, siostrą, córką lub z przyjaciółką.

Na wielkim ekranie zostały wyemitowane dwa znakomite filmy: „Boski porządek” w reżyserii Petry Biondiny Volpe oraz „Kobieta sukcesu” Roberta Wichrowskiego. Oba filmy ukazywały, z jakimi problemami muszą zmagać się współczesne kobiety.

Tradycyjnie w ten wyjątkowy wieczór nie zabrakło konkursów z nagrodami oraz rozmów z ekspertami w dziedzinie dbania o kobiecą formę i urodę. O prawidłowej diecie i zasadach zdrowego odżywiania rozmawiała z paniami dietetyk Diana Połosa. Kolejnymi gośćmi byli przedstawiciele firmy Souvre oraz Salonu Urody Balsam. Dzięki ich uprzejmości chętne panie mogły liczyć na drobne zabiegi pielęgnacyjne.

Zakończeniem tego wyjątkowego dnia był słodki poczęstunek.
 

Katarzyna Dybowska 
Fot. SOK

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Ciągle te same aktywistki pisowskie. Zapamiętać.

333
2018-03-15 15:14:09
Strona 1/1


Dane kontaktowe