6
2020
2010-11-17

Sunął przez trzy posesje zanim rozbił auto


Kierowca opla zatrzymał się dopiero na trzeciej posesji. Po uderzeniu w skalniak jedna z pasażerek została wyrzucona z pojazdu. Trzy osoby trafiły do szpitala.

W środę 17 listopada około godz. 1.30 na ul. Węgrowskiej w Sokołowie Podlaskim (droga krajowa nr 62), kierujący oplem astrą, z nieznanych dotychczas przyczyn zjechał na lewą stronę drogi, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Rozpędzony samochód nie zatrzymał się jednak na jednym ogrodzeniu. Po wyłamaniu słupków i siatki, uszkodził bramę i kolejne ogrodzenia na następnych dwóch posesjach. Sunąc, wyrwał drzewo, a zatrzymał się na ułożonym z kamieni skalniaku. Siła uderzenia była tak duża, że jedna z pasażerek znajdujących się wewnątrz została wyrzucona z samochodu. Upadła kilka metrów dalej przelatując ponad ogrodzeniem i uderzając w ścianę budynku. Kolejna z pasażerek próbowała uciec z miejsca, jednak w odległości kilkudziesięciu metrów od miejsca wypadku została zatrzymana przez policjantów. Z uwagi na odniesione obrażenia, całą trójkę karetka przewiozła do szpitala. Pozostali w szpitalu na obserwacji.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że był pijany. 24-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego miał w organizmie 0,66 mg/l alkoholu, czyli około 1,4 promila.
INFO/FOT. SŁAWOMIR TOMASZEWSKI
OFICER PRASOWY KPP SOKOŁÓW PODLASKI

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe