29
2022
2023-04-06

Sukcesy uczniów Szkoły Muzycznej


Marta Dąbrowska z klasy skrzypiec Elizy Czepiel zdobyła III miejsce podczas XIX Prezentacji Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu ( na zdjęciu). Poza tym Marcie przyznano Wyróżnienie na I Międzynarodowym Konkursie „Mistrz Miniatury 2023" Przesłuchania do tego poznańskiego konkursu odbyły się on-line.
Alicja Rejmuza, uczennica klasy trąbki Jarosława Wójcika, zdobyła III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Żyrardowie, a Aleksander Szczepanik, również uczeń Jarosława Wójcika, na tym samym konkursie zdobył Wyróżnienie I stopnia.
Na III Kozienickim Festiwalu Akordeonowym „Dzień Akordeonowicza" sukcsy odnieśli uczniowie klasy akordeonu Kacpra Stalewskiego. Stanisław Chmielewski zdobył II miejsce, zaś Michał Wcisłak III miejsce III.
Małgorzata Pyrzanowska, uczennica Elizy Czepiel w klasie skrzypiec, zdobyła wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie organizowanym w ramach Festiwalu "W BAROKOWYM STYLU".
Anastazja Żołnierzak, uczennica Szkoły Muzycznej w Sokołowie i I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie została laureatką drugiego etapu III Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka i awansowała finału. Przesłuchania odbyły się 5 marca w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie, finał jesienią w siedzibie zespołu „Mazowsze” w Karolinie.
J.O.


 

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Super, gratulacje.

zoja
2023-05-20 06:51:50

Wszystko pięknie, tylko okazuje się, że szkoła się nie utrzyma. Planuje się przeniesienie w to miejsce Przedszkola nr 3, a w całym budynku przy ul Bosco ma być żłobek. A tak na marginesie, może macie odwagę i opiszecie co dzieje się w sokołowskich przedszkolach. Dlaczego nie otrzymywały stosownych subwencji z miasta?. Mówi się o fotografowaniu dzieci przez nauczycielki. Prawda to czy nie?. Może spytacie w sądzie czy prokuraturze, może spytacie Dyrektorkę 3?. Czy to dla was za trudne?.

popo
2023-04-17 13:18:56
Strona 1/1


Dane kontaktowe