17
2020
2015-07-10

Sukcesy Black Code Dance Studio


W dniach 13-14 czerwca zespół tańca współczesnego Black Code Dance Studio z Sokołowskiego Ośrodka Kultury wziął udział w XXXVIII Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Wasilkowie.

Na parkiecie hali sportowo-widowiskowej na terenie Kompleksu „Nad Zalewem” wystąpili tancerze z Polski i zagranicy, oceniani przez międzynarodowe jury.
 
Sokołowscy tancerze zaprezentowali się w 5 choreografiach autorstwa Edyty Fiuk w kategorii „inne formy tańca”. Jury wysoko oceniło umiejętności choreograficzne Edyty Fiuk i jej podopiecznych. Mini formacja dzieci do 11 lat za choreografię pt. „Więź” zdobyła I miejsce, Mini formacja powyżej lat 16 za choreografię pt. „Odkupienie” II miejsce. Formacja do 11 lat otrzymała I miejsce za choreografię pt. „Dziewczynka z zapałkami”, formacja juniorów 12-15 lat III miejsce za choreografię pt. „ Czas”, formacja powyżej 16 lat I miejsce za choreografię pt. „Odetchnij tym powietrzem”. 
 
Na festiwalu poza zmaganiami konkursowymi nie zabrakło miejsca na dobrą zabawę. Tancerze wzięli udział w warsztatach tanecznych w stylu hip-hop, prowadzonych przez Catherine Laptsevich, tancerkę i choreograf z białoruskiego Mińska, a w integracyjnej    dyskotece.
 
jo

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe