17
2020
2018-04-26

Sukcesy BCDS


Weekend 14 – 15 kwietnia dla tancerzy Formacji Tańca Nowoczesnego Black Code Dance Studio był bardzo pracowity. Jednak przyniósł wspaniałe sukcesy! 

W sobotę 14 kwietnia br. BCDS odwiedziło Łosice, gdzie tancerze tej formacji zmagali się z innymi zespołami na XV Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego. Wywalczyli: 3 miejsce z mini formacją Seniorek w kategorii Show Dance, w choreografii Wioli Fiuk, 5 miejsce z mini formacją Juniorek w kategorii Show Dance, 5 miejsce z formacją Seniorek w kategorii Show Dance, 6 miejsce z formacją Juniorek w kategorii Show Dance, w choreografii Wioli Fiuk, 7 miejsce z formacją Dzieci w kategorii Show Dance, w choreografii Wioli Fiuk.

Natomiast 15 kwietnia na V Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Bydgoska Układanka Taneczna” w Bydgoszczy formacja zdobyła: 1 miejsce formacja Dzieci w kategorii Mistrzowie Jazz i Modern Jazz 9-11, w choreografii Wioli Fiuk,  2 miejsce formacja Juniorów w kategorii Mistrzowie Jazz i Modern Jazz 12-15, w choreografii Wioli Fiuk, 3 miejsce formacja Seniorzy w kategorii Mistrzowie Jazz i Modern Jazz pow. 15, 3 miejsce mini formacją Juniorzy w kategorii Mistrzowie Jazz i Modern Jazz 12-15.

Info / Fot: SOK 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe