18
2019
2015-04-27

Sukces sokołowskich uczniów


Zwyciężyli eliminacje szkolne i wzięli udział w ogólnopolskim turnieju. A tam spisali się znakomicie! Jedno z nich zajęło l miejsce, a drugie z nich - wyróżnienie. 

Mowa o dwójce uczniów z sokołowskiego Zespołu Szkół nr 1: Robercie Szachowiczu z klasy l H oraz Weronice Strzale z klasy ll B. Wzięli oni udział w międzyszkolnych mistrzostwach Polski w grze edukacyjnej Story Cubes. 
 
- Zarówno Robert, jak i Weronika postanowili opowiedzieć historię w formie wiersza. Ich utwory: "Droga do marzeń" i "Bezpowrotnie" wygrały eliminacje szkolne i reprezentowały naszą szkołę w ogólnopolskim turnieju literackim - informuje Zespół Szkół nr 1.
 
Robert rywalizował w kategorii "Liceum klasa l" z 28 uczniami z całej Polski, zaś Weronika w kategorii "Liceum klasa ll" i miała 24 rywali.  Ostatecznie praca Roberta została uznana za najlepszą w całej Polsce. Wiersz Weroniki otrzymał wyróżnienie.- Bez wątpienia to duży sukces naszych uczniów. Swoją kreatywność, wyobraźnię i fantazję umieli zaprezentować w trudnej formie literackiej - cieszą się pracownicy szkoły. 
 
A my serdecznie gratulujemy. Oby był to dopiero początek sukcesów.
 
KW
fot. archiwum ZS nr 1
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe