2
2020
2015-01-25

Sukces Liwii Długosz


W styczniu w wielu ośrodkach kultury województwa mazowieckiego trwały przesłuchania konkursowe do VII FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA", którego organizatorem jest MOK w Siedlcach. 

Finał wojewdzki odbył się 16 stycznia w Siedlcach. Jury w składzie: Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka, ks. prof. Michał Roman Szulik, prof. Krzysztof Kusiel-Moroz po wysłuchaniu. 69 wykonawców w sześciu kategoriach przyznało I miejsce w kategorii: Szkoły Podstawowe kl. I-III Liwii Długosz z GOKiS w Sterdyni, opiekun: Bożena Kaczmarek. W kategorii: Rodziny i Dorośli III miejsce zdobyła Alicja Danielska z Sokołowa. Obie laureatki wystąpią w niedzielę 1 lutego na Koncercie Laureatów, który odbędzie się o godzinie 16 w sali widowiskowej „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach ul. Sienkiewicza 63.
 
Poza tym w Siedlcach z powiatu sokołowskigo wystąpili: Karolina Jeżowska (ZO Bielany Jarosławy), opiekun: Dominik Grzyb, Gabriela i Krzysztof Grabowscy - SOK, opiekun: Michał Kamil Ostromecki; Jakub Lachowski - PG 2 im. Mikołaja Kopernika w Sokołowie - opiekun: Michał Kamil Ostromecki; Oliwia Frąc - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim, opiekun: Marzena Radomska-Wujek; zespół wokalno-instrumentalny z PSP nr 1 w Sokołowie, opiekun: Zbigniew Filiks; Izabela Kisielińska – ZO Rozbity Kamień, opiekun: Dominik Grzyb.
W eliminacjach w Sokołowie wystąpili też: Natalia Trzcińska, zespoły Voci i Voci Bambini (SOK), Karolina Wrzosek, Patryk Wrzosek (MGOK w Kosowie Lackim), zespół THE ICE, Piotr Sobolewski (PG nr 1 w Sokołowie Podl.), Huragany (GOKiS w Sterdyni), zespół wokalny z ZO w Rozbitym Kamieniu, zespół „Złote Lata” (Polski Związek Emerytów i Rencistów), zespół „Szara Band” (ZS nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie).
 
JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe