17
2020
2017-12-05

Stypendia dla najlepszych


W czwartek 30 listopada w ZSP nr 1 w Siedlcach odbyła się uroczystość przyznania 41 uczniom szkół ponadgimnazjalnych z regionu siedleckiego stypendium Prezesa Rady Ministrów. Na uroczystości obecni byli m.in.  Dorota Skrzypek - I Mazowiecka Wicekurator Oświaty, Adam Skup - dyrektor Delegatury w Siedlcach Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Z powiatu sokołowskiego stypendia otrzymali: Dawid Krzysztof Ruciński z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego, Małgorzata Skup z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, Małgorzata Paulina Krakowska z II Liceum Ogólnokształcącego w ZS nr 1 im. K. K. Baczyńskiego, Kacper Potocki z Technikum nr 1 w ZS nr 1, Patrycja Emilia Górska z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W.S. Reymonta, Beata Szymanik z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Orla Białego w Kosowie Lackim.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia, w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej dobre.

J.O. / Fot. ks. Sławomir Lubiński

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe