17
2020
2017-12-12

Stypendia Burmistrza przyznane


W dniu 29 listopada 2017 r. podczas XXVI Sesji Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki, odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla młodych mieszkańców naszej gminy. Uczniowie szkół gminnych, którzy wykorzystali swój talent do nauki i zdobyli najwyższe oceny, najwyższe średnie oraz wybitne osiągnięcia sportowe zostali wyróżnieni przez Burmistrza Miasta i Gminy Pana Jana Słomiaka nagrodami pieniężnymi.

Do wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie nauki oraz sportu dyrektorzy kosowskich szkół wytypowali 15 uczniów. Wśród nagrodzonych byli uczniowie szkoły podstawowej, uczniowie klas gimnazjalnych oraz licealiści.

Stypendium za wyniki w nauce otrzymali:
Beata Szymanik, Adam Wojtkowski, Paulina Szerszeń, Alicja Wdowińska, Karolina Ajdys, Izabela Wróblewska, Oliwia Frąc, Amelia Rostkowska, Hanna Winnicka, Katarzyna Zych.

Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymali:
Eliza Steć, Dominik Maliszewski, Michał Olszewski, Jakub Orzeł, Anna Trzcińska.

Stypendyści wyróżniają się nie tylko wiedzą, ale i zaangażowaniem w życie swoich środowisk. Mają czas na naukę, pracę społeczną i rozwijanie własnych zainteresowań.

Jesteśmy dumni, bo to efekt pracy naszych nauczycieli, którzy wyłapują te ,,diamenty” i ,,szlifują je”. Z radością patrzymy na osiągnięcia uczniów, ich sukcesy w nauce, sporcie i zaangażowanie w pracę na rzecz uczniowskich środowisk. Rozwijajcie swoje zainteresowania i zmieniajcie na lepsze nasze miasto, gminę, powiat i cały kraj.
 

Info / Fot. UMiG Kosów Lacki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe