17
2020
2011-02-15

Strona gminy Sabnie w nowej odsłonie


W poniedziałek 14 lutego miała swoją premierę nowa strona internetowa gminy Sabnie - www.sabnie.pl. Jest ładna graficznie i przejrzysta.

Wójt Ireneusz Wyszyński spełnił tym samym swoje zapowiedzi z kampanii wyborczej, że poprawi komunikację internetową ze społeczeństwem.
- Celem strony jest przekazywanie mieszkańcom oraz wszystkim zainteresowanym informacji na temat gminy, pracy samorządu i urzędu gminy. Chcemy by stała się ona platformą kontaktową i forum konsultacji społecznych – mówi Paweł Nasiłowski, administrator strony. - Zapewniamy, że będzie regularnie aktualizowana i będzie można znaleźć na niej informacje na temat wydarzeń w gminie, a także komunikaty urzędu gminy oraz jednostek organizacyjnych Ważny element strony stanowi Poradnik Interesanta, w którym można znaleźć opisy załatwiania poszczególnych spraw w urzędzie, a także druki wniosków. Na stronie można również znaleźć Katalog Firm Gminy Sabnie, który docelowo ma stanowić platformę promocyjną dla Przedsiębiorców z naszego terenu.
OPR. BG

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe