17
2020
2018-01-16

Strażackie podsumowanie osiągnięć sportowych


W dniu 10 stycznia 2018 roku odbyło się spotkanie Komendanta Powiatowego PSP st. bryg. Tomasza Wilka ze strażakami reprezentującymi tutejszą komendę w zawodach w sporcie pożarniczym. Była to okazja do posumowania startów reprezentacji w 2017 roku na zawodach w sporcie pożarniczym różnego szczebla oraz omówienia planów na rok 2018.

Starty strażaków w zawodach od kilku lat są podsumowywane w ramach Pucharu Komendanta Powiatowego PSP w Sokołowie Podlaskim. Do końcowego zestawienia brane jest 5 najlepszych wyników w dwuboju pożarniczym.

W 2017 roku najlepszym zawodnikiem w Sokołowie Podlaskim został sekc. Paweł Żylak, który za osiągnięte wyniki został uhonorowany okolicznościowym pucharem komendanta powiatowego. W klasyfikacji zawodów o Puchar Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego w Dwuboju Pożarniczym sekc. Paweł Żylak uplasował się na wysokim trzecim miejscu.

Wspomniany strażak wspólnie z st.str. Karolem Musiejem w 2017 roku weszli w skład reprezentacji województwa mazowieckiego w sporcie pożarniczym i wywalczyli drużynowo Mistrzostwo Polski.

Info / Fot. P.D. (KPP SP w Sokołowie Podl.)
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe