29
2022
2022-09-20

Strażacki pojedynek w Cukrowni


W pierwszą niedzielę września na placu przy dawnej cukrowni zorganizowano wydarzenie z myślą o całych rodzinach. O godz. 14.00 rozpoczął się wyjątkowy piknik, który zwieńczyła zabawa z dj-em.

Głównym celem akcji było zainteresowanie tematyką ekologiczną. Mieszkańcy i goście mogli wysłuchać prelekcji na temat pięknych miejsc na Mazowszu. Widowiskowym punktem programu były zmagania jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu sokołowskiego oraz pokazy ratownictwa medycznego i technicznego.

Podczas zmagań Ochotnicza Straż Pożarna Nieciecz nie pozostawiła konkurentom żadnych szans, zajmując miejsce pierwsze. Na zacnym drugim miejscu uplasowali się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostkach. Podium zamknęli ochotnicy z OSP w Bujałach Gniewoszach.

Oprócz tego na gości czekała masa innych atrakcji w tym m. in. pokaz Klubu Sportów Walki „Sokół", zumba z trenerką Energy Family Club, ognisko, zabawa z dj-em, dmuchany zamek i zjeżdżalnia, wata cukrowa, grill od najlepszych kucharzy z OSP Cukrownia, fotobudka360 i stoisko Policji.

K. W.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe