32
2019
2019-03-07

Straciła panowanie nad pojazdem


W poniedziałek 4 marca 2019 r. około godz. 22:45 doszło do wypadku samochodu osobowego na trasie Tchórznica - Jabłonna Lacka.

Ze względu na pogranicze dwóch gmin Sabnie oraz Jabłonna Lacka na miejsce zadysponowano jednostki z Jabłonny oraz Sabni jak również techniczny zastęp z JRG Sokołów Podlaski, Policję i Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej, strażacy zastali mocno rozbity samochód osobowy marki Renault oraz 2 osoby poszkodowane - kierującą kobietę znajdującą się po za pojazdem uskarżającą się na ból barku oraz mężczyznę znajdującego się w samochodzie uskarżającego się na ból w klatce piersiowej.

Do zadań strażaków należało udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom do momentu przybycia zespołów ratownictwa medycznego, odłączenie zasilania w pojeździe, zabezpieczenie i oświetlenie miejsca zdarzenia oraz zablokowanie ruchu na trasie Tchórznica - Jabłonna Lacka

Po przybyciu na miejsce zespołów ratownictwa medycznego poszkodowane osoby zostały przekazane ratownikom, a następnie przetransportowane zostały do szpitala w Sokołowie Podlaskim.

- Ze wstępnych ustaleń Policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Renault Clio 44-letnia kobieta nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze. Zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca wraz z pasażerem trafili do szpitali. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - poinformował mł. as. Jakub Więsak
Info / Fot. Samochody Ratownicze na FB; KPP w Sokołowie Podlaskim

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe