17
2020
2021-11-24

Staw w Krasowie oczyszczony i ogrodzony


Inwestycje zaplanowane na bieżący rok w Krasowie zostały zakończone. Mieszkańcy sołectwa postanowili przeznaczyć swój fundusz sołecki na oczyszczenie miejscowego stawu oraz wykonanie wokół niego ogrodzenia.

Staw po oczyszczeniu i wzmocnieniu skarp brzegowych już cieszy oko mieszkańców. Teraz otacza go również 147 metrowe panelowe ogrodzenie, które uczyniło teren wokół stawu bezpieczniejszym.

Wiosną, kiedy teren wokół stawu się zazieleni, mieszkańcy Krasowa i okolicy zyskają miejsce sprzyjające wypoczynkowi w pięknych okolicznościach przyrody.

Prace związane z oczyszczeniem stawu w Krasowie wykonała firma Eurotank Dariusz Kalata. Natomiast firma CEKOP Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kazimierz Buczyński była wykonawcą robót związanych z wykonaniem ogrodzenia. Zadanie pn. „Ogrodzenie stawu w miejscowości Karsów” współfinansowano przy pomocy środków pochodzących z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”

Poza środkami pochodzącymi z budżetu Województwa Mazowieckiego prace w Krasowie mogły zostać zrealizowane dzięki środkom pochodzącym z funduszu sołeckiego miejscowości oraz z budżetu Gminy Sokołów Podlaski.


UG Sokołów Podlaski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe