2
2020
2014-03-15

Starosta nie przybył


Jeden z punktów konwentu wójtów i burmistrzów, który odbył się 14 marca w Zespole Szkół w Sterdyni, dotyczył współpracy poszczególnych gmin ze starostwem. Włodarze wszystkich gmin czekali, czekali... ale starosta nie przybył.

Uczestnicy konwentu nie ukrywali, że są zawiedzeni obojętnością ze strony starosty, tym bardziej, że nikt z pracowników urzędu nie pojawił się w zastępstwie. Gościem specjalnym była Janina Ewa Orzełowska - członek zarządu województwa mazowieckiego, co zapowiadało dość owocną dyskusję pomiędzy samorządami gminnymi, powiatowym oraz wojewódzkim. 
Kolejny punkt konwentu dotyczył współpracy Państwowej Straży Pożarnej z jednostkami OSP oraz gminami. Dyskusja w tym punkcie również opierała się na stanowisku starostwa w sprawie udzielenia dofinansowania na zakup nowego samochodu dla straży pożarnej.
Na konwencie nie pojawił się także nikt z sokołowskiego magistratu, co bardzo uniemożliwiło sprawne prowadzenie dyskusji [...]

Więcej w najbliższym papierowym wydaniu. 

KW
 

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nowy, stary minister będzie się otaczał swoimi, to i starosta sokołowski ma szanse na awans, bo raczej druga kadencja w powiecie mu nie grozi.

obserwator
2014-03-15 16:47:12

Nie miał czasu pewnie pojechał czyścić buty nowemu ministrowi, ale mógł przysłać asystenta a tak wstyd jak cholera

starościc
2014-03-15 15:28:28

trzeba bylo placic, wiec nie przyjechal

cw
2014-03-15 11:38:31
Strona 1/1


Dane kontaktowe