6
2020
2012-11-23

Sprzęt dla OSP Rozbity Kamień


Przed rozpoczęciem sesji rady gminy w Bielanach miała miejsce miła uroczystość.
Odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu specjalistycznego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozbitym Kamieniu. Przybył na nie Dariusz Napiórkowski – Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Oddział w Siedlcach, Komendant Gminny Mariusz Murawski oraz przedstawiciele OSP Rozbity Kamień.

Sprzęt został zakupiony w ramach przyznanej dotacji celowej w kwocie 15.000 zł. z Samorządowego Programu Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych w Województwie Mazowieckiem „OSP 2012”. Wsparcie finansowe na rzecz OSP Rozbity Kamień w kwocie 20.000 zł. przekazała także Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie oraz gmina, która zabezpieczyła środki własne w budżecie na zakup sprzętu w kwocie 10.599,76 zł.
Jednostka OSP Rozbity Kamień otrzymała zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych, w skład których wchodzi: agregat hydrauliczny, wąż hydrauliczny, nożyco-rozpieracz, wielofunkcyjne narzędzia ratownicze, schodek z klinem, osłona na poduszkę powietrzną kierowcy, mata na narzędzia, pachołki drogowe, zestaw do obcinania pedałów oraz wyważania drzwi.

LK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe