17
2020
2017-03-16

Spotkanie z okazji


Dnia 12.03.2017 roku zespół ludowy "Jabłoniacy" działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłonnie Lackiej zaprosił mieszkańców naszej gminy na spotkanie z okazji "Dnia Kobiet".

Wszystkich obecnych oraz gości zaproszonych w osobach:
Wójta Gminy Wiesława Michalczuka z małżonką, Przewodniczącego Rady Gminy Stanisława Strzałę oraz członków Rady Gminy, dyrektora w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Sławomira Hardeja wraz z żoną, dyrektorów i kierowników instytucji gminnych, członków Klubu Seniora oraz wszystkich obecnych powitali w imieniu zespołu Barbara Gizińska i Witold Stolarczuk, który zaprosił Gospodarza Gminy o złożenie życzeń wszystkim Paniom z okazji ich święta.

Następnie zaprezentował się zespół z częścią artystyczną specjalnie przygotowaną na to spotkanie. Występ składał się z dwóch części z krótką przerwą na tort. W konkursie "Pytania z serii czy znam swoją żonę?" wziął udział Wójt Wiesław Michalczuk ,który otrzymał nagrodę specjalną a następnie dla swojej żony i publiczności wykonał piosenkę "Siadła pszczółka na jabłoni" za którą otrzymał brawa .Następnie podziękowanie Wójtowi złożył zespół za wspaniałą zabawę.

Spotkanie zakończyło wspólne śpiewanie piosenek ludowych. Każda Kobieta zamiast kwiatka otrzymała od Wójta słodką czekoladę.

Kierownik Zespołu
Barbara Gizińska

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe