6
2020
2018-05-08

Spotkanie w klubie Seniora


W dniu 24 kwietnia 2018 r. spotkali się członkowie Klubu Seniora działającego przy GOK w Jabłonnie Lackiej. Tematem wiosennego spotkania było szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które przeprowadziła w bardzo profesjonalny i zrozumiały dla wszystkich sposób pielęgniarka Grażyna Smolik.

Wszystkich obecnych powitała Przewodnicząca Klubu Henryka Wysokińska. Seniorzy korzystając z obecności Pani Grażyny Smolik pytali o objawy udarów, zawałów oraz o to, jak należy postępować przy złamaniach czy krwotokach, jakiej pomocy należy wtedy udzielić i z kim się kontaktować. Na wszystkie te pytania otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.

W dalszej części zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek, a dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury przedstawiła plan wakacyjnej wycieczki na trasie Jabłonna Lacka - Puławy - Kazimierz, która odbędzie się w pierwszej połowie lipca.

Dyrektor GOK, Przewodnicząca oraz członkowie Klubu Seniora składają podziękowania: Kamilowi Hadi, Dyrektorowi Przychodni "Starówka" za możliwość nieodpłatnego przeprowadzenia szkolenia, pani Grażynie Smolik za profesjonalizm i doskonały przekaz informacji oraz Dyrekcji Zespołu Szkół w Jabłonnie Lackiej za udostępnienie fantoma na szkolenie.
Info / Fot. GOK w Jabłonnie Lackiej 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe