17
2020
2019-01-02

Spotkanie opłatkowe samorządowców


W czwartek 20 grudnia w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim.

Na wyjątkową uroczystość przybyli: ks. Biskup Tadeusz Pikus, Dyrektor Caritas Diecezji Drohiczyńskiej ks. Łukasz Gołębiewski, księża sokołowskich parafii, Starosta Elżbieta Sadowska, Wicestarosta Ryszard Domański, Burmistrz Sokołowa Podlaskiego Bogusław Karakula, Wiceburmistrz Krzysztof Dąbrowski, radni powiatowi oraz miejscy, władze gminne: wójtowie, przewodniczący rad, radni i sołtysi, pracownicy urzędów, prezesi i członkowie stowarzyszeń, kierownicy instytucji i jednostek organizacyjnych, dyrektorzy placówek oświatowych i kulturalnych oraz właściciele i prezesi lokalnych przedsiębiorstw i zakładów pracy.

Oprawę artystyczną zapewnili uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michała Kleofasa Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim, zespół "Preludium" działający przy I Liceum Ogólnokształcącym, Zespół Pieśni i Tańca "Sokołowianie" oraz uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim. Młodzież grając i śpiewając kolędy oraz świąteczne piosenki wprowadziła wszystkich w magiczny świąteczny nastrój.

Spotkanie poprowadzili Przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jacek Odziemczyk oraz Przewodniczący Rady Miasta Sokołów Podlaski Waldemar Hardej. Po powitaniu przybyłych gości, złożyli wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz na Nowy Rok 2019.

Życzenia złożyła także Starosta Elżbieta Sadowska, która odczytała również list z życzeniami od Senatora RP Waldemara Kraski.

Słowo pasterskie wygłosił do zebranych ks. Biskup Tadeusz Pikus, który po odczytaniu Ewangelii przez ks. Prałata Andrzeja Krupę, poświęcił opłatek, którym później dzielili się uczestnicy spotkania, składając sobie serdeczne życzenia.

Na koniec wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni na degustację potraw wigilijnych.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

www.wiescisokolowskie.pl/galeria/222,wigilia-samorzadowa.html


Katarzyna Dybowska 

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Tragedia. Jak może tak ksiądz traktować człowieka/ nawet księdza/. Ale dla tych łotrów jesteśmy nikim. A my ich wpuszczamy do domów, dajemy na tacę, dajemy datki, a oni traktują nas jak śmieci. Koniec, przynajmniej w mojej rodzinie. Amen!!!

Kamil
2019-01-04 20:53:47

Co ty tam Waldek robisz. WSTYD!. A ten w kiecce nawet książki sam nie może trzymać, tylko musi mieć niewolnika. Jeszcze 11 miesięcy i będzie po takich szopkach.

Ewa
2019-01-03 16:30:01
Strona 1/1


Dane kontaktowe