17
2020
2016-12-22

Spotkanie opłatkowe dla samotnych w Sterdyni


Jak poinformowała nas Wiesława Tymińska, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sterdyni, w piątek 16 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni odbyło się „Spotkanie opłatkowe dla samotnych”. Organizatorami spotkania byli Wójt Gminy Sterdyń, GOPS oraz GOKiS.

Na początek, by wprowadzić zgromadzonych gości w wigilijno-świąteczny nastrój, dzieci i młodzież z kółka teatralnego działającego przy GOKiS zaprezentowały jasełka pt. „Opowieść wigilijna”. Wójt Gminy Sterdyń Grażyna Sikorska życzyła wszystkim uczestnikom spotkania zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku. Życzenia złożyła też Kierownik GOPS w Sterdyni Wiesława Tymińska. Po części artystycznej było dzielenie się opłatkiem oraz życzenia świąteczne i noworoczne. Wszyscy zgromadzeni usiedli za stołami, by popróbować wigilijnych potraw. Na stołach królował barszcz z uszkami, kapusta wigilijna, ryba po grecku, makowiec, wszystko pięknie przygotowane i smaczne. Jak tradycja każe, przybyli goście dostali też małe prezenty pod choinkę, z czego byli zadowoleni i nie kryli wzruszenia.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim za przybycie oraz pomoc w organizacji spotkania i mają nadzieję, że za rok wigilia dla samotnych zgromadzi jeszcze większą liczbę osób.Wójt gminy Sterdyń Grażyna SikorskaOpr. J.O.
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe