17
2020
2020-05-15

"Spotkajmy się z Ogińskim" online!


 Dnia 25 kwietnia br. w Szkole Muzycznej I stopnia im. M.K. Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim miał odbyć się „Dzień Otwarty”, adresowany do wszystkich zainteresowanych nauką na instrumentach w Szkole Muzycznej. Niestety, pojawienie się w kraju epidemii COVID-19 zamknęło nie tylko „Dzień otwarty”, ale i drzwi wszystkich szkół i instytucji kulturalnych w Polsce.
 
W związku z tym, sokołowska szkoła muzyczna otwiera drzwi i zaprasza na tydzień otwarty online pod nazwą „Spotkajmy się z Ogińskim”.
Uczniowie sokołowskiej szkoły muzycznej, którym w obecnej sytuacji brakuje muzykowania na żywo, przygotowali wiele atrakcji. Będzie to przede wszystkim okazja do zobaczenia i usłyszenia instrumentów, na których możliwa jest nauka 
w szkole.
 
Podczas spotkań będzie można m.in. rysować przy dźwiękach muzyki, słuchać miniaudiobooków czytanych przez Uczniów, poznać patrona szkoły, zasady jej funkcjonowania, obejrzeć salę koncertową, a przede wszystkim poznać Uczniów i ich zdanie na temat nauki w szkole muzycznej.
 
Od 18 do 24 maja, czyli od poniedziałku do niedzieli, zapraszamy na profil szkoły na Facebooku „Szkoła Muzyczna I stopnia w Sokołowie Podlaskim”. Tydzień otwarty online, czyli „Spotkajmy się z Ogińskim”!
 
Szczegółowy harmonogram wydarzenia na fanpage’u szkoły oraz na stronie internetowej www.szkolaoginskiego.pl
 
Rekrutacja do sokołowskiej szkoły muzycznej trwa, wniosek można złożyć online, a termin składania wniosków został przedłużony do 31 maja.
 
Info: SM w Sokołowie Podlaskim

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe