15
2020
2013-03-08

Sport szkolny - pływanie


SZKOŁY PODSTAWOWE
25 lutego 2013 na pływalni OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się zawody pływackie w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach uczestniczyły dzieci z sześciu szkół podstawowych naszego powiatu: SP 1 Sokołów, SP 2 Sokołów, SP 4 Sokołów, SP Sabnie, SP Bielany, SP Nieciecz.
Młode pływaczki i młodzi pływacy rywalizowali indywidualnie na dystansie 25 m (klasy III i IV) i 50 m (klasy V i VI) stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym oraz drużynowo w sztafecie 8x25m stylem dowolnym. Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta 25 m stylem dowolnym
1. Julia Kosieradzka SP 4 Sokołów     17,51
2. Marta Jurczak SP 1 Sokołów         18,43
3. Magdalena Moczulska SP 1 Sokołów     18,69
25 m stylem grzbietowym
1. Magdalena Moczulska SP 1 Sokołów     21,13
2. Marta Jurczak SP 1 Sokołów         21,38
3. Julia Kosieradzka SP 4 Sokołów     22,11
25 m stylem klasycznym
1. Magdalena Moczulska SP 1 Sokołów     22,53
2. Julia Kosieradzka SP 4 Sokołów     22,83
3. Marta Jurczak SP 1 Sokołów         24,74

Chłopcy 25 m stylem dowolnym
1. Filip Andryszczyk SP 4 Sokołów     16,58
2. Radosław Doliński SP 2 Sokołów     17,51
3. Michał Karakula SP 1 Sokołów     17,72
25 m stylem grzbietowym
1. Filip Andryszczyk SP 4 Sokołów     19,18
2. Radosław Dolinski SP 2 Sokołów     20,52
3. Aleksander Jezierski SP 4 Sokołów     21,82
25 m stylem klasycznym
1. Radosław Doliński SP 2 Sokołów     21,48
2. Michał Karakula SP 1 Sokołów     24,83
3. Aleksander Jezierski SP 4 Sokołów     24,91

Dziewczęta 50 m stylem dowolnym
1. Julia Krasnodębska SP Bielany     32,27
2. Karolina Misiak SP 1 Sokołów     33,83
3. Martyna Teluk SP 1 Sokołów         34,49
50m stylem grzbietowym
1. Julia Krasnodębska SP Bielany     37,92
2. Martyna Teluk SP 1 Sokołów         40,55
3. Aleksandra Bielińska SP 1 Sokołów     41,35
50m stylem klasycznym
1. Karolina Misiak SP 1 Sokołów     39,42
2. Julia Krasnodębska SP Bielany     40,72
3. Martyna Teluk SP 1 Sokołów         47,19

Chłopcy 50 m stylem dowolnym
1. Bartosz Hardej SP 1 Sokołów         33,37
2. Filip Moczulski SP 4 Sokołów     35,20
3. Karol Bolewski SP 1 Sokołów         35,27
50 m stylem grzbietowym
1. Filip Zakrzewski SP 1 Sokołów     40,32
2. Karol Bolewski SP 1 Sokołów         42,16
3. Filip Moczulski SP 4 Sokołów     42,38
50 m stylem klasycznym
1. Karol Bolewski SP 1 Sokołów         45,24
2. Maciej Bujalski SP 4 Sokołów     46,57
3. Łukasz Sadłowski SP 4 Sokołów     48,39

Sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. SP 1 Sokołów 2.             39,83
2. SP 4 Sokołów 2.             41,47

Sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym chłopców
1. SP 4 Sokołów 2.         24,91
2. SP 1 Sokołów 2.         26,23
3. SP 2 Sokołów 2.         57,88

GIMNAZJA
W dniu 26 lutego 2013 na pływalni OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się zawody pływackie w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach uczestniczyła młodzież z gimnazjów z terenu miasta Sokołowa Podlaskiego: Publiczne Gimnazjum Nr 1, Publiczne Gimnazjum Nr 2 i Gimnazjum Salezjańskie.
Pływaczki i pływacy rywalizowali indywidualnie na dystansie 50 m stylem dowolnym i grzbietowym (klasy I) i 50 m stylem dowolnym
i klasycznym (klasy II i III) oraz drużynowo w sztafecie 6x25m stylem dowolnym. Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach:

Klasy I - ur. 1999
Dziewczęta 50 m stylem dowolnym
1. Karolina Rudnicka PG 1 Sokołów         37,47
2. Natalia Kałużyńska Gim. Salezjańskie     38,62
3. Weronika Miłkowska Gim. Salezjańskie     40,74
50 m stylem grzbietowym
1. Weronika Miłkowska Gim. Salezjańskie     44,88
2. Karolina Rudnicka PG 1 Sokołów         47,21
3. Natalia Kałużyńska Gim. Salezjańskie     47,48

Chłopcy 50 m stylem dowolnym
1. Grzegorz Błachnio Gim. Salezjańskie     29,47
2. Jan Popowski Gim. Salezjańskie     29,76
3. Piotr Jastrzębski PG 1 Sokołów     30,53
50 m stylem grzbietowym
1. Grzegorz Błachnio Gim. Salezjańskie     34,19
2. Piotr Jastrzębski PG 1 Sokołów     35,54
3. Karol Prętczyński Gim. Salezjańskie     36,98

Klasy II - ur. 1998
Dziewczęta 50 m stylem dowolnym
1. Natalia Pasik Gim. Salezjańskie     33,88
2. Karolina Niemirka Gim. Salezjańskie     34,73
3. Kinga Zakrzewska Gim. Salezjańskie     35,90
50 m stylem klasycznym
1. Natalia Pasik Gim. Salezjańskie     44,69
2. Kinga Zakrzewska Gim. Salezjańskie     44,73
3. Karolina Niemirka Gim. Salezjańskie     51,62

Chłopcy 50 m stylem dowolnym
1. Paweł Remiszewski Gim. Salezjańskie     28,39
2. Artur Wasilewski PG 1 Sokołów     29,72
3. Bartłomiej Pytlak Gim. Salezjańskie     29,95
50 m stylem klasycznym
1. Paweł Remiszewski Gim. Salezjańskie     38,98
2. Bartłomiej Pytlak Gim. Salezjańskie     39,29
3. Bartłomiej Borysiewicz PG 1 Sokołów     40,06

Klasy III-ur. 1997
Dziewczęta 50 m stylem dowolnym
1. Agata Bolesta Gim. Salezjańskie     33,88
2. Magdalena Żero Gim. Salezjańskie     39,40
3. Joanna Świnarska PG 1 Sokołów     39,64
50 m stylem klasycznym
1. Agata Bolesta Gim. Salezjańskie     43,71
2. Magdalena Żero Gim. Salezjańskie     46,46
3. Joanna Świnarska PG 1 Sokołów     54,13

Chłopcy 50 m stylem dowolnym
1. Kacper Klimczuk Gim. Salezjańskie     27,15
2. Jakub Wicenciak Gim. Salezjańskie     29,06
3. Dawid Andryszczyk Gim. Salezjańskie     31,34
50 m stylem klasycznym
1. Kacper Klimczuk Gim. Salezjańskie     34,76
2. Jakub Wicenciak Gim. Salezjańskie     40,09
3. Dawid Andryszczyk Gim. Salezjańskie     43,49
Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Gim. Salezjańskie 1.         43,76

Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym chłopców
1. Gim. Salezjańskie 1.         25,27
2. PG 1 Sokołów 1.             31,38
3. PG 2 Sokołów 1.             36,28

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. Gim. Salezjańskie     123 pkt
2. PG 1 Sokołów     36
3. PG 2 Sokołów     10

Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. Gim. Salezjańskie     138 pkt
2. PG 1 Sokołów     106
3. PG 2 Sokołów     56

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
W dniu 26 lutego 2013 na pływalni OSiR w Sokołowie odbyły się zawody pływackie w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach uczestniczyła młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Sokołowa: I LO, ZS nr 1 oraz SLO.
Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali indywidualnie na dystansie 50 m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym oraz drużynowo w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym. Poniżej wyniki:

Dziewczęta 50 m stylem dowolnym
1. Sarnecka Aleksandra ur. 1996 SLO Sokołów 33,77
2. Remiszewska Magdalena 95 SLO Sokołów 35,00
3. Aleksandra Żero 95 SLO Sokołów     37,20
50 m stylem grzbietowym
1. Magdalena Remiszewska 95 SLO Sokołów 42,53
2. Martyna Rusak 95 I LO Sokołów     43,55
3. Aleksandra Sarnecka 96 SLO Sokołów     43,64
50 m stylem klasycznym
1. Paulina Woźniak 96 I LO Sokołów     44,94
2. Magdalena Remiszewska 95 SLO Sokołów 48,34
3. Martyna Rusak 95 I LO Sokołów     50,48

Chłopcy 50 m stylem dowolnym
1. Paweł Sadłowski I LO Sokołów     28,02
2. Piotr Wieczorek I LO Sokołów     29,82
3. Filip Molski 95 ZS nr 1 Sokołów     30,36
50 m stylem grzbietowym
1. Paweł Sadłowski I LO Sokołów     34,74
2. Piotr Wieczorek I LO Sokołów     40,68
3. Filip Molski 95 ZS nr 1 Sokołów     40,71
50 m stylem klasycznym
1. Paweł Sadłowski I LO Sokołów     37,91
2. Filip Molski 95 ZS nr 1 Sokołów     44,75
3. Piotr Wieczorek I LO Sokołów     47,12

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. I LO Sokołów 2.         54,91
2. ZS nr 1 Sokołów 3.         45,21
Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym chłopców
1. ZS nr 1 Sokołów 3.         26,96

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. I LO Sokołów     55 pkt
2. SLO Sokołów         44
3. ZS nr 1 Sokołów     27

Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. ZS nr 1 Sokołów     48 pkt
2. I LO Sokołów     47

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe