17
2020
2016-12-12

Spójrz odważnie w przyszłość – zadbaj o swój wzrok.


Potrzebujesz nowych okularów albo masz ochotę sprawić sobie jeszcze jedną parę? To żaden problem. Wystarczy, że w grudniu przyjdziesz do salonu optycznego Okularium mieszczącego się na ul. Wolności 29 w Sokołowie Podlaskim. Tylko w tym miesiącu, każdy klient, który zdecyduje się na zakup szkieł okularowych z wysokiej jakości antyrefleksem, oprawkę marki Oxys dostanie gratis. O dobór odpowiedniej soczewki okularowej z powłoką antyrefleksyjną zadba fachowo przeszkolona kadra salonu Okularium. Wybór szkieł i ich dodatkowych właściwości jest naprawdę ogromny: z filtrami UV, powłokami ułatwiającymi czyszczenie, bardziej odporne na zarysowania, dla osób długo pracujących przed komputerem, czy też najnowsze soczewki dla wszystkich kierowców. Salon optyczny Okularium w Sokołowie Podlaskim współpracuje tylko z najlepszymi i największymi w kraju producentami szkieł okularowych: są to Jeleniogórskie Zakłady Optyczne oraz Hoya. Daje to najlepszą gwarancję komfortowego i wyraźnego widzenia w każdych okolicznościach.

Jeśli martwisz się, że nie masz aktualnego badania wzroku, nic straconego. Gabinet optometryczny działający w salonie, jest otwarty dla wszystkich i to codziennie. Możesz tam bardzo dokładnie sprawdzić swój wzrok i dostać mnóstwo informacji na temat prawidłowego widzenia.

Marka OXYS oferuje zarówno okulary klasyczne i eleganckie, ale także kolorowe i ekstrawaganckie dla użytkowników bardziej odważnych. Bez względu na wiek i styl, każdy znajdzie coś dla siebie. W Okularium znajdziesz kolekcję opraw okularowych zawsze dopasowaną do aktualnych trendów, także z nakładkami polaryzacyjnymi oraz ciekawe rozwiązania dla najmłodszych, pełne kolorowych motywów.

 

Taka okazja naprawdę nie zdarza się często, więc już teraz pomyśl o sobie i zadbaj o swój wzrok!

Zapraszamy!

Salon optyczny Okularium

ul. Wolności 29

08-300 Sokołów Podlaski

Tel. 25 787 73 55

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe