17
2020
2018-03-20

Śpiewnik Seweryna Krajewskiego


Czy jest ktoś, kto choćby raz w życiu nie słyszał utworów Seweryna Krajewskiego? Z pewnością niejednokrotnie, niezależnie od wieku nuciliśmy takie hity jak „Ciągle pada”, czy „Ładne oczy masz”. I chociaż niewiele osób te hity kojarzy właśnie z Sewerynem Krajewskim to warto pamiętać, że teksty tych utworów wyszły właśnie spod jego pióra. Najpopularniejsze utwory kompozytora mogliśmy usłyszeć podczas koncertu pt. „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego”, który odbył się 14 marca w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Utwory Seweryna Krajewskiego mogliśmy usłyszeć w wykonaniu: Radosława Świderskiego – śpiew, gitara akustyczna, Krzysztofa Chromińskiego – fortepian, Marka Matwiejczyka – bas i Roberta Protasewicza – perkusja.

Było to kolejne przedsięwzięcie, zaraz po projekcie „Niemen akustycznie”, realizowane przez muzyków w tym składzie, które podbiło serca sokołowskiej publiczności, o czym świadczyła po brzegi wypełniona sala widowiskowa. Jesteśmy przekonani, że nie dadzą nam o sobie zapomnieć i niebawem ponownie zagoszczą na scenie SOK.

Info / Fot: SOK 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe