17
2020
2016-11-22

SOS Wioski Dziecięce


A Ty kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy?
Pierwsza zabawa w chowanego, pierwszy przyjaciel, pierwsze zwycięstwo i przede wszystkim - pierwsza gwiazdka. Takie wspomnienia tworzą szczęśliwe dzieciństwo. A gdyby ich zabrakło?

Wielu dzieciom, które trafiają pod opiekę SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce, radosne wspomnienia z dzieciństwa są całkiem obce. Mają za to w pamięci inne obrazy – alkohol, kłótnie, przemoc.

Podczas kampanii „Podaruj dzieciom ich pierwsze święta” zbieramy fundusze na najlepszy prezent - pierwsze rodzinne święta. - Od ponad 30 lat pomagamy dzieciom osieroconym i pozbawionym rodzicielskiej opieki. Wśród naszych podopiecznych są dzieci, dla których nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe, bo po raz pierwszy przeżyją je w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze. Takim dzieckiem jest 9-letnia Ania, która trafiła do nas niedożywiona, zaniedbana i przerażona. Z pomocą naszych darczyńców chcemy zorganizować niezapomniane święta dla niej i pozostałych dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych. – mówi Barbara Rajkowska, dyrektorka krajowa Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

W Wioskach SOS dzieci odzyskują poczucie bezpieczeństwa, zaufanie do dorosłych i uczą się, co to tak naprawdę oznacza być dzieckiem. A bycie dzieckiem, to między innymi radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia. To niecierpliwe oczekiwanie na nadejście pierwszej gwiazdki, pyszne jedzenie, choinka, prezenty i to, co najważniejsze - rodzina.

Akcję„Podaruj dzieciom ich pierwsze święta” wspiera wyjątkowy spot, w którym zobaczymy radosne odkrycia maluchów. W tych scenach wielu z nas odnajdzie swoje pierwsze, dziecięce wspomnienie i przypomni sobie emocje, które towarzyszyły beztroskim chwilom.

Dla wielu z naszych podopiecznych będzie to pierwsze prawdziwe Boże Narodzenie. Dla Ciebie może to być pierwszy raz, kiedy pomożesz komuś na Święta.

Wejdź na www.dzieciSOS.org i podaruj święta dzieciom, które jeszcze ich nie znają.
Wpłat można dokonać bezpośrednio na numer konta: 07 1240 6247 1111 0000 4975 0683
Akcja świąteczna trwa do końca grudnia.
---
Za koncepcję kreatywną odpowiada agencja Dziadek do Orzechów.
Za realizację spotu odpowiada Propeller Film.
Patronami medialnymi kampanii są: Program 1 Polskiego Radia, TVP2 oraz Nasze Miasto.
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe