2
2020
2018-03-20

Sokołowskie Targi Ślubne "Powiedz TAK!"


W sobotę 17 marca w restauracji Stara Drukarnia odbyły się pierwsze Sokołowskie Targi Ślubne „Powiedz TAK!”, podczas których przyszłe pary młode mogły zapoznać się z ofertami firm świadczących usługi branży ślubnej. Organizatorem wydarzenia była konsultantka ślubna Luiza Kołodziejczyk.

Ślub to wyjątkowy czas nie tylko dla zakochanej pary ale także dla ich bliskich: rodziców, rodzeństwa, świadków i znajomych. Tak ważne przedsięwzięcie wymaga długiego czasu przygotowań, podczas których należy zadbać o najmniejsze detale. Dzięki organizacji Sokołowskich Targów Ślubnych, można było zapoznać się z ofertą wszystkich firm działających w branży ślubnej w jednym miejscu!

Swoje stoiska mieli fotografowie i kamerzyści, DJ, barmani, cukiernicy oraz jubiler. Nie zabrakło także możliwości wyboru garnituru czy kreacji dla pań. Zainteresowani mogli także zapoznać się z najmodniejszymi propozycjami ślubnych zaproszeń, winietek, wizytówek i innych niezbędnych akcesoriów. Wystawcy przygotowali w tym dniu liczne rabaty i konkursy z nagrodami. Najciekawszym z nich był ten zorganizowany przez firmę jubilerską „Niewęgłowski”, w którym można było wygrać zestaw obrączek ślubnych.

Organizatorką targów była Luiza Kołodziejczyk, właścicielka firmy Welldding.

- Jestem rodowitą sokołowianką. Myślę, że rynek lokalny jest co raz bogatszy, jeśli chodzi o wykonawców ślubnych i weselnych. Chciałam ich wszystkich tutaj zaprezentować, aby pary planujące ślub, nie musiały szukać ich oferty w internecie. Sama niedawno organizowałam swój ślub i wesele w Sokołowie i brakowało mi miejsca, gdzie wszystkie usługi byłyby „podane na tacy” – mówiła pani Luiza, która zawodowo świadczy usługi konsultantki ślubnej. - Zawsze miałam ochotę zająć się organizacją tego typu imprez od strony estetycznej. Pomagam parom odnaleźć swój własny styl i motyw weselny. Organizuję wszystkich podwykonawców i kontaktuje się z nimi w imieniu pary młodej, dzięki temu narzeczeni nie muszą czuć tak dużego stresu i odpowiedzialności. Jestem z nimi przez cały czas trwania ślubu i wesela, dlatego młodzi mogą się skupić na tym, co w tym dniu najważniejsze – swojej rodzinie i bliskich.

Na targach była obecna Martyna Besztak – właścicielka restauracji „Stara Drukarnia”. Pomimo ogromnego zainteresowania przybyłych na wydarzenie gości, znalazła czas, żeby podzielić się swoimi wrażeniami z targów oraz opowiedzieć o współpracy z ich organizatorką:

- Z Luizą - konsultantką ślubną z Welldding poznałyśmy się przy okazji organizacji jej ślubu i wesela. Już wtedy okazała się świetną organizatorką, a jednocześnie wymagającą klientką. Nasza współpraca zaowocowała pięknym, niecodziennym ślubem w ogrodzie i weselem do białego rana. Dlatego bardzo ucieszyłam się, kiedy kilka miesięcy po swoim ślubie, zjawiła się z propozycją zorganizowania w Starej Drukarni pierwszych Sokołowskich Targów Ślubnych. Przygotowań było wiele, ale targi „Powiedz tak!” okazały się cudownym pomysłem. Tego dnia nasz lokal stał się miejscem inspiracji, poszukiwań najlepszych usługodawców z branży ślubnej, a także zapoznania osób z tego środowiska. Okazało się, że nie musimy mieć kompleksów i nawet w tak małym mieście jak Sokołów mamy świetnych profesjonalistów, którzy potrafią spełniać wszelkie ślubne marzenia. Mam nadzieję, że targi ślubne staną się stałym punktem w kalendarzu sokołowskich imprez, a Stara Drukarnia miejscem z nimi kojarzonym.
Katarzyna Dybowska 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe