17
2020
2021-11-02

Sokołowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza!


Sokołowski Uniwersytet Trzeciego Wieku jest propozycją edukacyjną skierowaną do osób dojrzałych, które nie pracują już zawodowo, a mają czas na realizację swoich pasji i zainteresowań. Jest to inicjatywa mająca na celu aktywizację intelektualną osób dorosłych.

Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do Sokołowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku serdecznie zapraszamy, to dobry czas aby zostać słuchaczem, wystarczy przyjść, wypełnić deklarację i rozpocząć nową przygodę w swoim życiu. Każda osoba chętna znajdzie coś dla siebie.

Oferta programowa Uniwersytetu dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań słuchaczy, podstawową formą działalności są wykłady, które obejmują wiedzę z kultury, sztuki, literatury, architektury, historii, spraw społecznych,  a także turystyki i profilaktyki zdrowia.

Oprócz wykładów odbywają się także zajęcia warsztatowe, sesje wyjazdowe oraz wycieczki turystyczno-krajoznawcze. Udział w zajęciach warsztatowych udowadnia, że w każdym wieku można rozwijać swoje talenty, które być może uśpione wcześniej się nie ujawniły.

Już dzisiaj zapraszamy na wykład Igora Pogorzelskiego pt. „Efekty dźwiękowe w komedii filmowej „Miś” – 17 listopada godz. 17.00 sala widowiskowa

SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe