29
2022
2018-12-07

Sokołowski szpital ma szansę wygrać „Kącik zabaw” dla dzieci!


Drewniane stoliki i krzesełka, kolorowe regały, mnóstwo zabawek i gier edukacyjnych, duża interaktywna zabawka, zaprojektowana w konsultacji z pedagogami oraz psychologami dziecięcymi – taki kącik zabaw może wygrać SP ZOZ w Sokołowie Podlaskim. Wystarczy raz dziennie zagłosować!

„Serenada dla dzieci” to sztandarowa inicjatywa mleczarni Spomlek, producenta serów Serenada. Pierwsze kąciki zabaw dla dzieci powstały w lutym 2018 r. w poradni przyszpitalnej w Radzyniu Podlaskim i przychodni w Parczewie.

W każdym Kąciku Serenadowym na najmłodszych czekać będzie wyjątkowa, duża interaktywna zabawka oraz zawiera cztery gry edukacyjne, które znakomicie rozwijają koordynację ruchową i koncentrację dzieci oraz pobudzają ich wyobraźnię. Dodatkowo każdy kącik wyposażony będzie w dziecięce mebelki w ciepłej żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. Wszystko po to, aby dzieci z przyjemnością przebywały w tym miejscu, bawiąc się i ucząc jednocześnie.

Mleczarnia Spomlek otworzyła już 9 kącików edukacyjnych dla dzieci w przychodniach zdrowia, a następny może powstać w szpitalu powiatowym w Sokołowie Podlaskim.

Co zrobić, aby nasz szpital powiatowy wygrał taki kącik? Należy raz dziennie oddać swój głos na Sokołów Podlaski poprzez stronę www.serenadadladzieci.com.

Kącik dla dzieci wygra pięć placówek, które zdobędą największą ilość głosów. Termin głosowania upływa 21 grudnia.

Oprac.: mat. prasowe E.W.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe