25
2019
2011-04-12

Sokołowska wersja „Mam Talent”


W naszym mieście nie brakuje utalentowanych młodych muzyków i tancerzy. Mieli oni okazję zaprezentować swoje umiejętności 7 kwietnia.

II Sokołowski Dzień Talentów – Powiatowe Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży to impreza, która zgromadziła w Sokołowskim Ośrodku Kultury wielu młodych artystów. Ich umiejętności oceniali: Joanna Urbankowska, Mieczysław Sobieszczak, Krystyna Kowalewska i Anna Pogonowska.
Po obejrzeniu i przesłuchaniu solistów, duetów, zespołów i grup tanecznych postanowiono przyznać w kategorii prezentacje wokalne pierwsze miejsce Sandrze Bazylczuk. Drugą lokatę zdobył Jakub Lachowski, wyróżniono zaś Gabrielę Jaczewską.
W kategorii prezentacje instrumentalno – wokalne najlepszy okazał się Jakub Fąk. Drugie miejsce zajął... również Jakub Fąk ale tym razem w duecie z Marcinem Kubalskim. Wyróżnienie przypadło Janowi Kalinowskiemu i Anicie Pogorzelskiej.
W kategorii prezentacje recytatorsko – teatralne pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Zdzieborska, drugie Natalia Piwko.
W kategorii prezentacje taneczne wygrała Patrycja Anusiewicz. Drugie miejsce przypadło Aleksandrze Zadrożnej, a trzecie duetowi Piotrowi Zawadzkiemu i Patrykowi Wojewódzkiemu. Wyróżniono Klaudię Wasilewską.
Młodym talentom z Sokołowa gratulujemy i czekamy na ich kolejne występy!
TEKST/FOT. KATARZYNA MARKUSZ

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe