17
2020
2017-07-02

SOKOŁOWSKA RUNDA


    9 września odbędzie się I Sokołowska RUNda. Bieg organizowany jest w Niewiadomej k. Sokołowa Podlaskiego. Biegi na dystansach 5 i 10 km, odbywać się będą wokół zbiornika wodnego ( 1 i 2 okrążenia), co gwarantuje wspaniałe widoki. Teren też będzie urozmaicony, od odcinka kostki brukowej ( idealnej na szybki finisz), po drogi szutrowo-piaskowe. Na trasie będą niewielkie górki, a na dzień dobry niewielki podbieg. Jest to dobra trasa, zarówno dla szybkich biegaczy jak i bardzo wolnych, gdyż sprzyja krajoznawczemu slow joggingowi. 
    Odbędą się również biegi dla dzieci, które zmierzą się z dystansami 300-1000m, w zależności od kategorii wiekowej.  Wszystkie dzieci po zakończeniu biegu, poza medalem, otrzymają balonik.  Dodatkowo zarówno przed jak i po biegu będą malowane buźki, przeprowadzane będą konkursy oraz inne atrakcje. 
    Każdemu uczestnikowi biegu, zarówno temu małemu jak i dużemu, będzie mierzony czas za pomocą elektronicznego chipa w numerze startowym. Dzięki temu poznamy indywidualny i bardzo dokładny czas każdego uczestnika, aby precyzyjnie móc określić zwycięzcę dla każdego z dystansów. Po przekroczeniu linii mety, wszyscy uczestnicy zarówno Ci mali jak i duzi, otrzymają pamiątkowy medal, a w pakietach startowych odbiorą specjalną koszulkę. 
     Po biegu na wszystkich biegaczy będą czekały regeneracyjne bufety. 
    Warto zapisać się i opłacić bieg jak najszybciej, gdyż pierwsze 100 osób ( po 50 dla każdego z dystansów biegu dorosłych płaci mniej). Do tego dzieci 7 letnie i młodsze biorą udział w biegu bezpłatnie. 
I edycja Sokołowskiej RUNdy będzie na pewno wyjątkowa i gwarantuje niezapomniane wspomnienia. Będą także ciekawe nagrody w kategorii Open jak i kategoriach wiekowych. 
     Warto wpisać sobie datę 9 września do kalendarza biegowego, aby pojawić się na starcie w Niewiadomej. 
    Mile widziani są również wolontariusze w każdym wieku, którzy poza zdobyciem ciekawego doświadczenia, otrzymają koszulkę, medal, certyfikat oraz wyżywienie. 
      Do startu w biegu niezbędna jest rejestracja on-line. Zapisy uczestników i dodatkowe informacje na stronie: www.sokolowskarunda.pl

Najważniejsze informacje o biegu:
W ramach wpisowego, każdy uczestnik otrzymuje:
- Na mecie: pamiątkowy medal, wodę, izotonik,
- W pakiecie startowym: koszulkę, ewentualne upominki od sponsorów
- 1 punkt nawadniania, w którym będzie woda,
- 1 poczęstunek regeneracyjny, w którym będą owoce, ciasto, woda,
- Chipowy pomiar czasu,
- Udział w losowaniu nagród,
- Ubezpieczenie NNW w podstawowym zakresie,
- Opieka medyczna w trakcie zawodów,
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe