37
2018
2018-06-06

Sokołowska Olimpiada Dzieci


24 maja na stadionie Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody w ramach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci - lekkoatletyczne zmagania uczniów klas czwartych i młodszych. Organizatorem Olimpiady jest Miejski Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim. Do rywalizacji przystąpiło ponad 250 dzieci z 14 szkół podstawowych powiatu sokołowskiego. Najlepsi otrzymali dyplomy i medale, czołowe szkoły pamiątkowe puchary w rywalizacji drużynowej. W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjna była SP nr 4, która wygrała w klasyfikacji dziewcząt i chłopców. 

Dziewczęta 60 m
1. Kamińska Gabriela      SP 4 Sokołów             9,19                
2. Praska Magdalena      SP 4 Sokołów             9,42                
3. Bochra Maja      SP 1 Sokołów             9,52                
4. Zając Julia      SP Sterdyń                 9,68                
5. Plewa Maja      SP 1 Sokołów             9,85                
6. Lesiuk Julia      SP 4 Sokołów             10,01 
            
400 m
1. Gromek Amelia      SP 4 Sokołów             1.14,39           
2. Bochra Maja      SP 1 Sokołów             1.18,10           
3. Lesiuk Julia      SP 4 Sokołów             1.20,62           
4. Matusik Małgorzata      SP 2 Sokołów             1.21,06           
5. Remiszewska Julia      SP 2 Sokołów             1.21,99           
6. Sawicka Gabriela      SP 2 Sokołów             1.22,46 
         
Skok w dal
1. Dziewulska Maria      SP 1 Sokołów            378  /365/       
2. Gromek Amelia      SP 4 Sokołów            378  /364/       
3. Remiszewska Julia      SP 2 Sokołów     365                 
4. Praska Magdalena      SP 4 Sokołów     357                 
5. Rutkowska Wiktoria     SP Kosów L.             354                 
6. Pogorzelska Zuzanna   SP 1 Sokołów     341 
               
Rzut piłeczka palantową
1. Kamińska Gabriela      SP 4 Sokołów             37,00              
2. Matusik Małgorzata      SP 2 Sokołów             32,00              
3. Toruszewska Klaudia    SP Kosów L.              30,50              
4. Chwedorczuk Kamila    SP Wyrozęby             30,00              
5. Kur Zuzanna      SP 4 Sokołów             29,50              
6. Strzała Gabriela      SP Bujały                   28,00     
        
Klasyfikacje drużynowa dziewcząt
1. SP 4 Sokołów 101 pkt.,
2. SP 2 Sokołów 58 p.,
3. SP 1 Sokołów 56 p.,
4. SP Kosów Lacki 35 p.,
5. SP Wyrozęby 32 p.,
6. SP Sterdyń 21 p.
7. SP Bielany
8. SP Bujały 7 p.,
9. SP Repki 6 p., SP Łazów 6 p.,
11. SP Nieciecz 5 p., SP Rozbity Kamień 5 p., 
13. SP Skrzeszew, SP Nowa Wieś 4 p.
 
Chłopcy 60 m
1. Chmiel Jakub      SP 4 Sokołów 9,19                
2. Bielecki Szymon      SP 1 Sokołów 9,26                
3. Wojtczuk Jakub      SP 4 Sokołów 9,51                
4. Zdanowicz Jakub      SP 2 Sokołów 9,52                
5. Bieliński Marcin      SP Bielany         9,66                
6. Paczóski Jakub            SP Rozbity Kam.   9,70       
        
600 m
1. Dmochowski Dawid     SP Kosów L.               2.04,08           
2. Wojtczuk Jakub      SP 4 Sokołów             2.06,80           
3. Jurczak Kacper      SP 1 Sokołów             2.07,00           
4. Mikołajczuk Dominik    SP Kosów L.               2.08,90           
5. Izdebski Mikołaj      SP 2 Sokołów             2.11,20           
6. Czarnocki Kacper      SP Wyrozęby              2.14,95   
       
Skok w dal
1. Golatowski Stanisław   SP 1 Sokołów             403                 
2. Dmochowski Dawid     SP Kosów L.               402                 
3. Zawadzki Marcin      SP Bielany                 397                 
4. Wysocki Patryk      SP 4 Sokołów             396                 
5. Chmiel Jakub      SP 4 Sokołów             378                 
6. Bieliński Marcin      SP Bielany                 370       
         
Rzut piłeczka palantową
1. Kosieradzki Kacper      SP 4 Sokołów            36,50              
2. Zawadzki Marcin      SP Bielany                36,00    /32,5/
3. Izdebski Mikołaj      SP 2 Sokołów            36,00   / - /     
4. Pogorzelski Bartosz      SP 4 Sokołów     34,50              
5. Kopówka Bartłomiej     SP Skrzeszew     33,00              
6. Karolczuk Kacper      SP 4 Sokołów     32,00   
          
Klasyfikacje drużynowa chłopców
1.SP 4 Sokołów 87 pkt.,
2. SP 1 Sokołów 51 p., 
3. SP Kosów Lacki 45,
4. SP 2 Sokołów  42 p., 
5. SP Bielany  40 p.,
6. SP Wyrozęby  19 p.,
7. SP Rozbity Kamień  14 p.,
8. SP Skrzeszew 13, 5 p.,
9. SP Sterdyń 12 p.,
10. SP Repki 10 p.,
11. SP Bujały 9, 5 p.,
12. SP Łazów 8 p.,
13. SP Nieciecz 5 p.,
14. SP Nowa Wieś 2 p.
 
 Juliusz Nowicki
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe