17
2020
2018-05-08

Sokołowska Gala Tańca


Międzynarodowy Dzień Tańca, który przypada na niedzielę 29 kwietnia to święto wszystkich tancerzy, którzy rozwijają swoją pasję niezależnie od gatunku, wieku i miejsca na świecie.

W Sokołowie Podlaskim od lat działają różne formacje taneczne, które znane są nie tylko w naszym mieście, ale też w różnych zakątkach kraju i poza jego granicami, dlatego to święto jest celebrowane również w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Tegoroczna Sokołowska Gala Tańca odbyła się w poniedziałek 23 kwietnia. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały grupy, na co dzień działające na scenie SOK. Tłumnie zgromadzona publiczność miała okazję podziwiać występy Zespołu Pieśni i Tańca „Sokołowianie”, Black Code Dance Studio, Hip Hop Dance Family oraz grup baletowych.

Jak na prawdziwą galę przystało, nie mogło zabraknąć tanecznej niespodzianki, którą był występ profesjonalnych tancerzy baletowych – Eduarda Bablidze z rodziną.

Cieszymy się, że zechcieliście Państwo wspólnie z nami celebrować ten niezwykły dzień i jesteśmy przekonani, że liczne brawa, którymi obdarowaliście naszych sokołowskich tancerzy, są dla nich najlepszą nagrodą!
 

Info / Fot. SOK 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe