17
2020
2016-01-27

Sokołowscy pływacy w Garwolinie


24 stycznia na pływalni MOSiR w Garwolinie odbyła się 2 runda IV Mityngu Pływackiego.

Impreza ma formułę drużynowych zawodów pływackich i skupia zawodniczki i zawodników z Mińska Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, Garwolina oraz Sokołowa Podlaskiego. Pływacy rywalizują indywidualnie, a suma zdobytych punktów decyduje o końcowej klasyfikacji. Tym razem gospodarzem imprezy był garwoliński klub pływacki „Delfin”.
 
Podczas niedzielnych zawodów reprezentacja KS „Neptun” bardzo dobrze się zaprezentowała, powiększając swój dorobek punktowy i medalowy. Osiągnięte wyniki zapewniły sokołowskim pływakom w klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce z dorobkiem
781pkt., kolejne miejsca: KS Barakuda Mińska Mazowiecki - 633pkt., UKS Delfin Garwolin- 605 pkt. oraz PUKS Orka Ostrów Mazowiecka - 442kpt. Dorobek medalowy KS Neptun, to 30 medali, w tym 10 złotych, 11 srebrnych i 9 brązowych. Najlepsze wyniki w bieżącej rundzie osiągnęli: Bartosz Serewiś, Mikołaj Maksymiak, Paweł Remiszewski, Julia Krasnodębska, Maciej Boczkowski, Julianna Boczkowska, Natalia Wierzbicka i Bartłomiej Bujalski.
 
Kolejne zmagania odbędą się za niespełna miesiąc w Ostrowi Mazowieckiej. Po krótkim odpoczynku w czasie ferii zimowych zawodników czeka znów wytężona praca.
 
trener KS Neptun Grzegorz Jezierski 

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

A czy ci nasi pływacy to startowali kiedyś może na zawodach, które by pokazały rzeczywiście jaki reprezentują poziom w tej dyscyplinie? Bo z tego co widzę, to od lat starują tylko w prowincjonalnych zawodach typu mistrzostwa gminy, czy o puchar kierownika basenu. I odnoszą "wielkie sukcesy".


2016-02-23 23:54:59
Strona 1/1


Dane kontaktowe