43
2019
2019-09-17

Sokołowscy biegacze w Biegu siedleckiego Jacka


W niedzielnym Biegu siedleckiego Jacka, rozgrywanym w ramach Grand Prix Traktu Brzeskiego, udział wzięło wielu mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i naszego powiatu. Nasi reprezentanci biegali zgłoszeni indywidualnie lub drużynowo.

Najlepszy na dystansie półmaratonu okazał się Rafał Przywózki – K(r)opka Team, który mimo lekkiego przeziębienia uzyskał 24 miejsce w kategorii OPEN i 8 w swojej kategorii wiekowej M20 z czasem 1:28,26. Na 5 km najlepszy wynik uzyskał Grzegorz Frączek m. 66 w kategorii OPEN i 4 w M50 z czasem 20,33. W zawodach Nordic Walking na dystansie 5 km w swojej kategorii wiekowej – M50 – zwyciężył Waldemar Danielski z czasem 35,33. Gratulujemy zawodnikom sukcesów i udziału w tej imprezie.

Poniżej wyniki naszych reprezentantów – m. (miejsce), OPEN – klasyfikacja wszystkich zawodników, M i liczba – klasyfikacja w kategoriach wiekowych np. M40 – kategoria mężczyźni między 40 i 49 rokiem życia.

Mateusz Piotrowski m. 102 OPEN i 30 w M30 – czas 1:46,39
Andrzej Rybiński – Pędzące Leniwce – m. 158 OPEN i 49 w M40 – czas 1:56,45
Tomasz Rzyszkiewcz – Pędzące Leniwce – m. 196 OPEN i 60 w M40 – czas 2:03,45

Na dystansie 5 km wystąpili:

Marek Choma – Pędzące Leniwce/Repki – m. 81 OPEN i 16 w M40 – czas 21,04
Andrzej Ignaciuk– W Góry Serca – m. 118 i 23 w M20 – czas 22,26
Konrad Bujalski– Kosów Lacki/Farmacja Tarchomin – m. 150 OPEN i 24 w M20 - czas 23,29
Karol Krakowski – Pędzące Leniwce – m. 176 OPEN i 36 w M40 – czas 23,48
Cezary Skorupka– BBKTS – m. 273 OPEN i 19 w M50 – czas 25,57
Robert Andrzejewski – Sterdyń – m. 344 OPEN i 76 w M40 – czas 27,17
Daniel Ratyński – m. 378 OPEN i 44 w M20 – czas 28,16
Katarzyna Kozaczuk – Pędzące Leniwce – m. 382 OPEN i 33 w K30 – czas 28,23
Cezary Zalewski– Pędzące Leniwce – m. 405 OPEN i 86 w M40 – czas 29,01
Grażyna Choma – Pędzące Leniwce/Repki – m. 431 OPEN i 44 w K40 – czas 29,48

Medale całego cyklu Grand Prix Traktu Brzeskiego (ukończenie biegów na dystansach półmaraton, 15 km, 10 km i 5 km w biegach w Wiązownej, Białej Podlaskiej, Mińsku Mazowieckim, Międzyrzecu Podlaskim i Siedlcach) zdobyli: Marek Choma, Tomasz Rzyszkiewicz, Karol Krakowski (wszyscy z grupy Pędzące Leniwce).
































Juliusz Nowicki


 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe