17
2020
2010-12-08

Sokołowianin zagrał w drużynie Gwiazd


Były piłkarz i trener MKS Podlasie Mirosław Bołbotowski czynnie włączył się w Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Twoja Krew – Moje Życie”.

W niedzielę, 28 listopada w hali Torwar w Warszawie rozegrano Turniej Piłki Nożnej, zorganizowany w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Twoja Krew – Moje Życie”. Zagrały w nim cztery drużyny: Dziennikarze TVP, Parlamentarzyści, Artyści i Gwiazdy Sportu. Udział w turnieju wzięli m.in. Roman Kosecki, Piotr Świerczewski, Grzegorz Wędzyński, Przemysław Saleta, Tomasz Sokołowski, Grzegorz Skrzecz, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Jarosław Jakimowicz, Rafał Patyra, Przemysław Babiarz, Marek Włodarczyk. Wśród nich był były piłkarz i trener naszego MKS Podlasie, Mirosław Bołbotowski. Grał w drużynie Gwiazd Sportu, która zajęła trzecie miejsce w turnieju. Nasz bramkarz bardzo dobrze zaprezentował się na warszawskim Torwarze, mimo że nie udało mu się zdobyć bramki w konkursie rzutów karnych. Pierwsze miejsce i Rubinowy Puchar zdobyli Dziennikarze TVP pokonując drużynę Artystów.
Wyniki:Gwiazdy Sportu – Artyści 1:1 - karne 2:3; Dziennikarze TVP – Parlamentarzyści 2:0.
Finał : Dziennikarze TVP – Artyści 2:0. Mecz o trzecie miejsce: Gwiazdy Sportu – Parlamentarzyści 4:2
Publiczność w przerwach między spotkaniami mogła obserwować występy: wokalny Michała Milowicza oraz cheerleaderek z Warszawskiego Stowarzyszenia Cheerleaders K-12. Przed rozpoczęciem turnieju na parkingu przed Torwarem został podstawiony krwiobus, w którym można było oddawać krew.
Kampania społeczna „Twoja krew – Moje życie”, realizowana przez  Ministerstwo Zdrowia i Narodowe Centrum Krwi, to akcja informacyjno-edukacyjna, która ma zachęcić jak największą rzeszę ludzi do stałego oddawania krwi.
TS/FOT. INTERNET

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe