1
2020
2018-01-11

„Sokołowianie” znowu w trasie


Okres świąteczny jest zawsze bardzo aktywnym czasem dla Zespołu Pieśni i Tańca „Sokołowianie”. W tym roku nie było inaczej. Jeszcze przed świętami rozpoczęła się aktywna trasa koncertowa Zespołu.

W sobotę, 6 stycznia mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego mieli okazję do wspólnego kolędowania podczas Orszaku Trzech Króli, a już następnego dnia Zespół Reprezentacyjny Miasta Sokołów Podlaski udał się na dwa koncerty do Korytnicy i Stoczka Węgrowskiego. „Sokołowianie” wybrali się tam na zaproszenie Stowarzyszenia Edukacyjnego Ziemi Węgrowskiej we współpracy z Wicemarszałek Senatu Marią Koc. Podczas występów Zespół wykonał najpiękniejsze pieśni i pastorałki polskie.

W niedzielne przedpołudnie koncertowali tancerze z grupy reprezentacyjnej II oraz grupy rodziców w składzie: Lidka i Ania Suchożebrskie, Zosia i Staś Sawiccy, Ola Kowalska, Antek Karakula, Ewelina Skóra, Julek Olszewski, Paweł Pawelec, Michał Raciborski, Natalia Przewoźnik i Natalia Kosieradzka. Za przygotowanie wokalu odpowiedzialna była pani Magdalena Dąbek.

Zespołowi jak zawsze towarzyszyła Kapela w składzie: skrzypce – Magdalena Dąbek, skrzypce - Aldek Iwańczuk, bębenek -Jan Rosochacki, kontrabas - Darek Zawadzki, akordeon – kierownik kapeli, Kazimierz Soszka, oraz kierownik artystyczny – Iwona Kopiwoda.

Każda okazja do koncertowania jest dla Zespołu ogromną frajdą i wyróżnieniem, dlatego również tym razem jest bardzo wdzięczny za zaproszenie i możliwość wspólnego kolędowania.  

Info / Fot. SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe