29
2022
2022-10-25

SOK na konferencji samorządowej „Czas na regiON”


Sokołowski Ośrodek Kultury prezentował swoją działalność podczas konferencji samorządowej „Czas na regiON”, która odbyła się w ubiegłym tygodniu w Toruniu. W wydarzeniu wzięło udział wielu ekspertów, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych.

Organizatorzy tego ważnego krajowego wydarzenia zaprosili dyrektora Marcina Celińskiego do udziału w roli prelegenta w panelu dyskusyjnym dotyczącym wykorzystania potencjału kultury lokalnej.

Razem z wicedyrektorem Narodowego Centrum Kultury oraz dyrektorem Gdańskiego Archipelagu Kultury dyskutowano o różnych aspektach rozwoju domów kultury.

Działalność SOK wywołała bardzo duże zainteresowanie wielu samorządowców. W konferencji uczestniczył także grafik SOK Szymon Grochowski, który wziął udział w panelu dotyczącym budowania skutecznych narzędzi internetowej komunikacji społecznej.

Udział w tym wydarzeniu był dla przedstawicieli sokołowskiego ośrodka okazją do niezmiernie ciekawych spotkań, wymiany doświadczeń w zakresie funkcjonowania instytucji kultury, a także współpracy z NCK.

SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe