17
2020
2013-04-26

Śmiertelny wypadek pod Bielanami


Drogi powiatu sokołowskiego zbierają śmiertelne żniwo. Tym razem ofiarą stała się 54-letnia kobieta która zmarła w szpitalu, po wypadku drogowym przed miejscowością Bielany, na drodze krajowej nr 63.
Mercedes vito, którym kierowała, z nieznanych dotychczas przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo.
Do wypadku doszło w ubiegły piątek, około wpół do siódmej wieczorem. Kierująca samochodem mercedes vito 54-letnia mieszkanka województwa lubelskiego, z nieznanych dotychczas przyczyn zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo. Do wypadku doszło w pobliżu Bielan. Droga krajowa nr 63 Siedlce – Sokołów należy do najniebezpieczniejszych w regionie. Wielokrotnie dochodzi tutaj do wypadków, często śmiertelnych.
Jako pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, którzy po rozcięciu pasa bezpieczeństwa wyjęli kobietę z pojazdu. Natychmiast też rozpoczęli akcję reanimacyjną. Po kilku minutach na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrała poszkodowaną do szpitala. Kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń i pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarła.
Sokołowska Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które były świadkami tego wypadku o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim ul. Wolności 50 lub pod numer 25 787 20 11.

LK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe