2
2020
2014-03-01

Słodzenie jest OK!


Debata społeczna w skrócie. Słodzenie policjantom - jest OK. Poruszanie kontrowersyjnych tematów - koniec rozmowy i zmiana tematu. 

Będąc gościem na debacie społecznej dotyczącej stanu bezpieczeństwa, można było odnieść wrażenie, że scenariusz debaty miał być następujący: mieszkańcy czują się bezpiecznie i nikt nie zadaje kontrowersyjnych pytań. 

Debata odbyła się w środę, 26 lutego w oratorium bł. Filipa Rinaldiego. Wśród wielu gości do Sokołowa zawitał wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski oraz Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Cezary Popławski . Debata miała służyć publicznej dyskusji mieszkańców na temat bezpieczeństwa w powiecie. Prowadzący debatę prosili także gości o swoje uwagi i sugestie. Tak też było. Mieszkańcy pytali o remont dróg, a wojewoda grzecznie odpowiadał. Mieszkańcy pytali o stan bezpieczewństwa, policjanci odpowiadali. Jeden z mieszkańców poruszył natomiast kontrowersyjną kwestię jaką jest łamanie praw przez policjantów, między innymi w sali przesłuchań. Ten temat raczej nie był na miejscu, bo wojewoda zakończył rozmowę i prosił mężczyznę o rozmowę w "4 oczy". Mężczyzna w dalszym ciągu chciał zabrać głos publicznie, ale jego próby zakończyły się fiaskiem [...]

Pomimo panującej psychozy strachu, która jakoby panuje na terenie Sokołowa,  głosów krytycznych było niewiele [...]
Co ciekawe, wojewoda postanowił nagrodzić jedną z mieszkanek gminy Repki. Za co? Szczegóły w wydaniu papierowym w najbliższą środę.

KW


« wróć | komentarze [7]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

"Hah, faktycznie. Też byłam na debacie i bardzo nie spodobała mi się przytoczona sytuacja. Wojewoda w bezczelny sposób potraktował jednego człowieka, pomimo że wcześniej zachęcał do dyskusji. Nie było po jego myśli, więc chłopa zgasił." Nie pompuj. Ten "biedak" to jest dopiero "rzadki przypadek" znany we wszystkich instytucjach w mieście.

kit
2014-03-03 19:58:53

Hah, faktycznie. Też byłam na debacie i bardzo nie spodobała mi się przytoczona sytuacja. Wojewoda w bezczelny sposób potraktował jednego człowieka, pomimo że wcześniej zachęcał do dyskusji. Nie było po jego myśli, więc chłopa zgasił.

wojewoda
2014-03-02 14:05:33

A ten Lolek to podstarzały dziadek? wróg pewnej pani...

Do lolka
2014-03-02 13:55:53

niektórzy mają problem z poczytnością przez co stają się nie do końca poczytalni...

Lolek
2014-03-02 12:07:45

Znowu to samo. Ciągle ktoś się przyczepia i ciągle chyba ta sama osoba. Tak już jest zamiast zająć się swoją robotą (czyt. gazetą), trzeba podciąć skrzydła komuś innemu. Mnie relacja się podoba, szkoda tylko że taka krótka, ale dobra kupie gazete. Teraz można napisac, tak jak bywa na innym portalu - "inni nie napisali. boją się policji?" Kamil, a Ty się nie przejmuj. Niektórzy sokołowscy redaktorzy są od ciebie 2 razy starsi, a czasami popełniają takie gafy, że wstyd gadać.

Beata p.
2014-03-01 20:37:50

Faktycznie, wkradł się błąd. Miało być "psychozy strachu, która jakoby panuje na terenie Sokołowa". Dziękujemy, błąd został poprawiony. Przypominamy, że cały tekst dostępny będzie w wydaniu papierowym. Zapraszamy więc w środę do kiosku.

Redakcja
2014-03-01 20:07:59

Ha ha ha... Kolejny artysta w sokołowskich mediach... \"Pomimo panujących psychoz o jakich mówiono w ostatnim czasie na terenie Sokołowa, głosów krytycznych było niewiele\". Przetłumaczcie mi to na język polski....

Lekarz
2014-03-01 16:20:15
Strona 1/1


Dane kontaktowe