17
2020
2017-12-19

SLATS po pierwszej rundzie


Zakończyła się I runda XIII edycji Sokołowskiej Ligi Amatorów Tenisa Stołowego. W rozgrywkach bierze udział siedem drużyn, które rozegrały już pierwszą rundę systemem "każdy z każdym".

W tabeli rozgrywek prowadzi drużyna Rozbicki Transport, która wygrała pięć spotkań i poniosła jedną porażkę z drużyną Golanki. Drugie miejsce zajmuje ubiegłoroczny zwycięzca - drużyna Parkiety Jabłoński z takim samym wynikiem. Na trzecim miejscu znajduje się drużyna Golanki, która odniosła trzy zwycięstwa i jeden remis. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Amators Team - trzy zwycięstwa i trzy porażki. Pozostałe miejsca zajmują drużyny: Firemen, Evening Storm i Salos Family.

Druga runda rozpocznie się 02 stycznia 2018 roku. Zespoły, które mają w składzie minimum trzech zawodników w rundzie rewanżowej, grać będą systemem "każdy z każdym". Punkty są liczone z poprzedniej rundy. Planowane zakończenie zawodów - połowa marca 2018 r. Po turnieju drużynowym tradycyjnie będzie rozegrany turniej indywidualny dla uczestników Sokołowskiej Ligi Amatorów Tenisa Stołowego. Rywalizacja w dotychczasowych rozgrywkach odbywa się w sportowej atmosferze, mecze są zacięte, a zawodnicy walczą o każdą piłkę. Sędzią turnieju i organizatorem jest prezes Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS - Artur Malinowski.

Juliusz Nowicki
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe