1
2020
2019-03-26

SKO w szkole w Czekanowie


Kolejny rok z rzędu nasza szkoła bierze udział w konkursie organizowanym przez Powiatowy Bank Spółdzielczy – Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym. Z tego tytułu w szkole odbywają się akcje promujące systematyczne oszczędzanie.

Dnia 27 lutego odbył się apel zachęcający uczniów do oszczędzania, na którym zostali przyjęci nowi członkowie z klasy pierwszej i drugiej. Zostały wręczone im książeczki SKO. Podczas apelu ogłoszono konkurs na eko-skarbonkę, czyli skarbonkę wykonaną z materiałów recyklingowych. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 7 marca poprzez głosowanie uczniów na wybraną skarbonkę.

Dzień później nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Pierwsze miejsce zdobył Łukasz Bartosiak za skarbonkę wykonaną z korków. Drugie miejsce Zuzanna Kosowska za skarbonkę wykonaną ze starych banknotów. Trzecie miejsce Wiktoria Chodowiec, która wykonała skarbonkę z rolek po papierze toaletowym. Wszyscy uczestnicy uzyskali drobne upominki za udział. Serdecznie gratulujemy kreatywności.

Info / Fot: NSP w Czekanowie 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe