2
2020
2014-10-01

Skarga na prezesa bezzasadna


Skarga trafiła do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Ministerstwo przekazało ją do rozpatrzenia Radzie Miejskiej w Sokołowie Podlaskim. A rada... uznała skargę za bezzasadną. 

Skarga dotyczy postępowania prezesa Sokołowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego (funkcję prezesa pełni Lech Pencak). Autorem skargi jest Jan Z., mieszkaniec Sokołowa. Porusza on w swoim piśmie sprawę rozliczania kosztów energii elektrycznej dla celów ogólnych i podwyższenia opłaty za urządzenia do składowania odpadów komunalnych. Jest to kolejna (druga już) skarga złożona przez Jana Z. na szefa sokołowskiego TBS-u. 
 
Pierwszą złożył 10 kwietnia br. 2 miesiące później Rada Miejska uznała skargę za bezzasadną. Niespełna miesiąc po rozpatrzeniu skargi Jan Z. złożył kolejną, zawierającą podobne zagadnienia. Pismo trafiło do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Ministerstwo przekazało je do rozpatrzenia organowi właściwemu, a więc Radzie Miejskiej. 
 
Jan Z. skarży się między innymi na rozliczanie kosztów energii elektrycznej [...]

Cały artykuł do przeczytania w aktualnym papierowym numerze.

KW
 

« wróć | komentarze [4]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Kolesie kolesiami a pieniacze dalej się pienią.Ludzie nie bądźcie tacy sflustrowani.Życie jest za krótkie żeby tracić czas na ciągłe spory.Czy sokołowianie są z natury na nie?

lew
2014-10-10 08:15:56

Taki jest UKŁAD.Tylko wybory mogą tą mafijno-kolesiowską organizację pozbawić władzy.Do wyborów niedaleko.Tylko jest kolejny problem. Ludzie rozumu nie kandydują.Zreszto, był problem z kandydatami.Robiono "łapanki",zmuszano dyrektorów jednostek miejskich do kandydowania do rady powiatu. Wiemy jak to się kończy./Dyła dyrektorka MOPS/.Ludzie zdrowi na ciele i umyśle nie chcą paprać sobie życiorysów.Podobnie jak w 1981r.Wiemy,że to koniec,paskudnej,25 letniej, władzy solidarności i różnych jej odłamów w Polsce.To ostatnie wybory pod dyktando kleru.

wiem
2014-10-04 15:23:30

Tak samo dzieje się w prokuraturach piszesz pisma do wyższych instancji a oni zwracają do prokuratury w Sokołowie.Jak prokurator Dragan mataczył w sprawie.To jest paranoja.Zero sprawiedliwości w tym kraju.

matka
2014-10-03 09:07:26

To jest najlepszy numer nie rozstrzygam meritum sprawy ale przekazanie skargi przez Ministerstwo do Rady Miasta czyli kolesiów to paranoja jak działają organy kontrolne. Przecież wiadomo, że kruk krukowi oka nie wydziobie.

Stebesiak
2014-10-02 20:49:09
Strona 1/1


Dane kontaktowe