15
2020
2013-03-22

Skarb Kibica MKS Podlasie


Klasa Okręgowa Grupa Siedlecka sezon 2012/2013
Runda wiosenna
Adres: ul. Lipowa 50 08-300 Sokołów Podlaski
Kontakt: tel/fax . (25)781 25 13
Strona internetowa: www.mkspodlasie.pl
Rok założenia: 1936
Stadion: ul. Lipowa 50 miejsc siedzących : 575
Boisko: 105 x 65 m.
Barwy klubowe: żółto-zielono-czarne
Ceny biletów: 5 zł. Kobiety i dzieci - wstęp wolny

Zarząd Klubu:
Prezes: Sławomir Gołębiewski
Wiceprezes: Andrzej Kalata
Sekretarz: Krzysztof Świnarski
Członkowie zarządu: Janusz Bałkowiec, Maciej Florczuk, Paweł Łukasiuk, Dariusz Rytel.
Komisja rewizyjna: Przewodniczący - Piotr Flaga, Zastępca Przewodniczącego - Dariusz Dziewulski,
Sekretarz: Artur Czartoryjski.
Kierwonik Klubu: Zbigniew Kowalczyk
Opieka medyczna: Włodzimierz Cichowski
Trener: Maciej Florczuk
Kierownik Drużyny: Krzysztof Świnarski

Kadra Zespołu:
Bramkarze: Konrad Kotowski (26.02.1993 r.), Damian Nazarczuk (01.04.1994), Kamil Rzemek (01.09.1996)
Obrońcy: Adrian Błoński (19.03.1994), Łukasz Buczyński (14.08.1998), Kamil Horowicz (09.02.1990), Maciej Kalata(04.10.1995), Paweł Maksymiak (19.04.1980), Michał Radzikowski (14.05.1996), Łukasz Skwarek (16.05.1994), Przemysław Supeł (05.04.1995)
Pomocnicy: Przemysław Jaczewski (08.11.1993), Daniel Klimczuk (15.02.1996), Hubert Lemieszek (27.05.1996), Jakub Nowotniak (22.03.1995), Dawid Pietrzyk (30.04.1994), Michał Piotrowski (31.05.1996), Cezary Rytel (27.08.1992), Marcin Siedlecki (29.10.1990), Łukasz Sawicki (14.09.1988), Jakub Wyrozębski (16.01.1993), Kamil Wyrozębski (14.05.1994), Karol Żurawski (21.01.1995),
Napastnicy: Paweł Buczyński (29.06.1995), Mateusz Omieciuch (06.07.1995), Adrian Świnarski (28.02.1994),
Odeszli: Tomasz Stromecki (Pogoń II Siedlce), Mariusz Kruk, Krzysztof Cabaj (obaj Grodzisk Krzymosze), Marcin Kozak (Czarni Węgrów), Paweł Śliwa, Emil Jajszczak (szukają Klubów).
Przybyli: Damian Nazarczuk (Legion Warszawa), Paweł Buczyński, Maciej Kalata, Mateusz Lemieszek, Michał Piotrowski ( z drużyny juniorów MKS Podlasie OSiR Sokołów Podlaski).

Wyniki meczów sparingowych:
Watra Mrozy(A klasa) - Podlasie Sokołów Podlaski 2:3
Victoria Sulejówek(IV liga) - Podlasie Sokołów Podlaski 7:2
Vulcan Wólka Mlądzka(Otwock) (A klasa) - Podlasie Sokołów 4:2
Pogoń II Siedlce(IV liga) - Podlasie Sokołów Podl. 2:3
Cresovia Siemiatycze(IV liga) - Podlasie Sokołów Podl. 2:5
Okęcie Warszwa(IV liga) - Podlasie Sokołów Podl. 4:0
Wilga Garwolin(IV liga) - Podlasie Sokołów Podl. 7:2
Podlasie Sokołów Podl. - Miedzanka Miedzna(A klasa) 9:3
Pogoń II Siedlce(IV liga) - Podlasie Sokołów Podl. 4:1

JULIUSZ NOWICKI

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe